Sophie Turner i Joe Jonas
Fot. Instagram @joejonas
O TYM JEST GŁOŚNO

Joe Jonas i Sophie Turner pobrali się w Las Vegas!

Ślubu udzielał im urzędnik przebrany za Elvisa Presleya...

Weronika Kostyra 2 maja 2019 10:22
Sophie Turner i Joe Jonas
Fot. Instagram @joejonas

Niecałe dwie godziny po zakończeniu Billboard Music Awards Joe Jonas i Sophie Turner udali się do kaplicy ślubnej w Las Vegas, aby się pobrać. Para była zaręczona o półtora roku i planowała ślub tego lata, jednak jak widać zmienili plany i są już małżeństwem po spontanicznej ceremonii!

Sophie Turner i Joe Jonas wzięli ślub!

O ślubie dowiedzieliśmy się, kiedy przyjaciele pary obecni w kaplicy, zaczęli relacjonować go w Internecie. Nie było wątpliwości, że idol nastolatek i aktorka znana z serialu Gra o tron naprawdę złożyli sobie przysięgę małżeńską. Ceremonię odprawiał urzędnik w stroju Elvisa Presleya, co jest bardzo popularne w Las Vegas. Wcześniej tego wieczoru Joe wystąpił na scenie razem z braćmi. Wykonali swój najnowszy utwór Sucker, a ich żony oraz jeszcze narzeczona siedziały w pierwszym rzędzie.

Sophie Turner i Joe Jonas - historia miłości

Kilka miesięcy temu media na całym świecie żyły wielkim indyjskim weselem Priyanki Chopry i Nicka Jonasa. Ślub kolejnego z braci Jonas miał jednak zupełnie inny charakter. Joe Jonas to jeden z braci, którzy wspólnie osiągnęli sukces jako Jonas Brothers, stając się idolami nastolatek. Najstarszy Kevin jest już żonaty z Danielle Deleasą i ma z nią dwie córki. Nick Jonas 2 grudnia ubiegłego roku ożenił się z indyjską gwiazdą Priyanką Choprą.

Joe i Sophie spotykają się od 2016 roku. Długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. W październiku 2017 roku muzyk oświadczył się ukochanej. 23-letnia aktorka była podobno zaskoczona. Na wspólnych zdjęciach widać jednak, że zakochani tworzą zgraną parę. Podczas pierwszego koncertu Jonas Brothers w tym roku Joe ze sceny ogłosił danom: „Pobieramy się w tym roku!”. Niedawno media obiegła informacja, że ślub odbędzie się latem we Francji. Narzeczeni mieli poinformować o tym rodzinę w zawiadomieniach, które wysłali jeszcze w grudniu. Okazało się jednak, że była to przykrywka i prawdziwa ceremonia odbyła się szybciej, niż się spodziewaliśmy.

Życzymy dużo szczęścia! 

Sophie Turner i Joe Jonas
Fot. Instagram @joejonas

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.