Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens planują ślub! Wiemy, gdzie się odbędzie

To będzie piękna ceremonia!

Ksenia Krasko 14 września 2020 09:43
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens od trzech lat tworzą szczęśliwy związek. „Miłość dopadła mnie, jak to zwykle bywa, przypadkiem”, wyznała projektantka podczas rozmowy z VIVĄ!, a producent w jednym z wywiadów nazwał ją swoją „Wonder Woman”. Przyznają, że rozumieją się bez słów i kochają się do szaleństwa, a w ich relacji najważniejszy jest szacunek. Jak się okazało, już wkrótce para weźmie ślub!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Zakochani poznali się na urodzinach Joanny Przetakiewicz. Jak opowiadała w VIVIE!, zaprosiła na imprezę kilkaset osób, ale „Rinke odpisał bardzo szczególnie: „Dokładnie myślałem o tobie teraz. To coś znaczy, to jest jakiś symbol. Nie mogę cię wymazać z pamięci”. I zaczęliśmy esemesować”.

„Od początku romantycznie, jak mężczyzna do kobiety, a nie kolega do koleżanki. To był początek naszego dialogu. Kiedy się spotkaliśmy, po długiej rozmowie, pierwszej off-line, zrozumiałam, że właśnie spotyka mnie w życiu coś szczególnego. I poddałam się tej miłości. Rinke przyjechał do mnie do Londynu. I jak przyjechał... tak został”, opowiedziała projektantka Katarzynie Przybyszewskiej-Ortonowskiej.

„Asia to moja dziewczyna z plakatu. Jest teraz dla mnie na żywo, nie tylko w wyobrażeniu”, mówił Rinke Rooyens w programie Kulisy sławy Uwaga TVN. „Tworzymy z Asią dom, o czym zawsze marzyłem. Mamy już dorosłe dzieci i to daje spokój. Asia dba o wszystko, czego pragnąłem w moim życiu”, przyznał.

Jak donosi Pudelek, dyrektorka kreatywna marki La Mania i producent planują ślub! Chociaż nie stronią od okazywania sobie czułości w mediach i na portalach społecznościowych, ten temat konsekwentnie omijali, i nie odpowiadali na liczne pytania fanów. Teraz już wiadomo, że para wkrótce się pobierze.

„Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo, że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty”, przekazała w rozmowie z Pudelkiem osoba z bliskiego kręgu pary.

„Ona traktuje to wesele jako event życia. Będzie trwało 3 dni i ma przyćmić wszystkie dotychczasowe w show biznesie”, dodaje informator portalu. Wśród gości ma być m.in. Edward Miszczak.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!