Joanna Liszowska
Fot. Arek Wiedeński
ZE ŚWIATA MUZYKI

Joanna Liszowska została piosenkarką. Zobacz gorący teledysk gwiazdy!

Utwór Liszowskiej będzie hitem tego lata?

Katarzyna Piątkowska 17 czerwca 2019 08:55
Joanna Liszowska
Fot. Arek Wiedeński

Ostatni czas to w życiu Joanny Liszowskiej czas wielkich zmian. Rozstała się z mężem, szwedzkim biznesmenem, zmieniła fryzurę i... w końcu nagrała płytę. Fani talentu aktorki czekali bardzo długo, aż ich ulubienica w końcu podejmie to wyzwanie. Przecież ona zaczynała swoją karierę od muzyki. I sama też marzyła, by nagrać krążek, ale kariera aktorska, małżeństwo, małe dzieci spowodowały, że akurat to marzenie musiało poczekać na realizację. Do dzisiaj.

Premiera singla

Właśnie ma premierę singiel „Into U”. Piosenkę napisali dla niej Dimitri Stassos i Thomas Karlsson - słynny szwedzki team producencki odpowiedzialny za wiele przebojów Eurowizji. Joanna jest kobietą o ogromnych pokładach emocji, nic więc dziwnego, że utworowi towarzyszy sensualny teledysk, w którym kobieta to żywioł.

„Kobieta jest żywiołem… Są w niej ogromne pokłady emocji, pod wpływem których się nieustannie zmienia – mówi Joanna Liszowska. – Nie ma jednej twarzy, a wiele wcieleń, które składają się na ten jedyny, niepowtarzalny wzór kobiecości, o takim a nie innym temperamencie czy wrażliwości.  Delikatna, łagodna, silna, zmysłowa, tajemnicza, zmienna –  każda z nas jest inna. A przez to przecież tak wyjątkowa…”.

Śpiewająca aktorka

Aktorka debiutowała na deskach Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w spektaklu muzycznym “Siedem grzechów głównych” Kurta Weila w reż. Janusza Wiśniewskiego, a pierwsze sukcesy muzyczne zaczęła odnosić już jako studentka. Jest laureatką III Nagrody w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Grand Prix na Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej w Sopocie, a także Nagrody Jana Wołka za najlepszą interpretację piosenek tego autora.

Jej pozycję doskonale śpiewającej aktorki umocnił Brylantowy Mikrofon - główna nagroda w Polsatowskim „Jak Oni Śpiewają“ oraz występy w licznych spektaklach, festiwalach, koncertach, programach i widowiskach telewizyjnych, a także musicalach. Aktorka wcieliła się w pamiętne role, m.in. Roxie Hart w musicalu „Chicago”, w „Człowieku z  La Manchy“, „Pannie Tutli Putli”, „Romeo czy Julia” i wielu innych. Gościnnie zaśpiewała na płycie Piotra Rubika „RubikOne”, wystapiła w duecie z Maciejem Maleńczukiem na płycie „Ona i on”. Jej wykonania przebojów Keitha Flinta, Demisa Roussosa, a przede wszystkim „Jaskółki” Stana Borysa w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na długo zapadły w pamięć widzów. Ostatnio Joannę Liszowską można było usłyszeć w spektaklu Woody’ego Allena pt. „Miłość w Saybrook”, na wielkim ekranie w przeboju „Na zawsze” z filmu „Całe szczęście” w reż. Tomasza Koneckiego czy na benefisie Agnieszki Radwańskiej w porywającym wykonaniu „Let’s Get Loud” Jennifer Lopez.

Zobaczcie Joannę w teledesyku „Into U”. 

Joanna Liszowska singiel
Fot. materiały prasowe

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!