Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Kulig niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Znamy płeć dziecka aktorki!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 15 października 2018 08:25
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

To już oficjalne. Joanna Kulig jest w ciąży. Pod koniec września aktorka potwierdziła informację o tym, że spodziewa się dziecka właśnie w ten sposób tłumacząc się organizatorom Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Aktorka wysłała im filmik, w którym wyjawiła, dlaczego musi odwołać swój udział w imprezie. Okazuje się, że znana jest już płeć dziecka Joanny Kulig. Chłopiec czy dziewczynka? Poznajcie szczegóły!

Ciąża Joanny Kulig: chłopiec czy dziewczynka

Joanna Kulig wielokrotnie powtarzała, że chciałaby zostać mamą. Od kilku miesięcy pojawiały się plotki o jej ciąży, ale aktorka przez długi czas nie skomentowała tych doniesień. „Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym”, mówiła w jednym z wywiadów. W końcu gwiazda postanowiła potwierdzić swój błogosławiony stan.

Pod koniec września wysłała do organizatorów Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku filmik, w którym tłumaczyła, że musi odwołać swój udział w imprezie, bo spodziewa się dziecka. Z tego samego powodu Joanna Kulig nie pojawiła się także na festiwalu w Gdyni. Na początku października aktorka poleciała za to do Stanów, by promować Zimną wojnę. Jej wyjazd za ocean to dowód na to, że wszystko układa się pomyślnie.

Flesz jako pierwszy podał, że Joanna Kulig jest w ciąży. Teraz magazynowi udało się dowiedzieć, jakiej płci będzie dziecko aktorki. „Asia czuje się dobrze i spodziewa się chłopca”, wyznała Fleszowi  znajoma gwiazdy. Przypomnijmy, że Joanna Kulig od 2009 roku jest szczęśliwą żoną Macieja Bochniaka, scenarzysty i reżysera. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu Środa, czwartek rano

„Nie ma tak, że zakochujesz się raz na zawsze. To ciężka praca i dzięki niej uczucie staje się niezwykłe, wartościowe. Pokonywanie trudności w związku powoduje, że uczucie nabiera jeszcze większej mocy. Chociaż wiadomo, różnie w życiu bywa. Super, jak się ułoży, że dwoje ludzi się spotyka i mogą razem iść przez życie. Nam się udało, mam nadzieję, że będzie trwać. Nie zapeszając”, wyznała w wywiadzie dla Urody Życia.

Para tworzy jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie i to prawdopodobnie zasługa tego, że zakochani stronią od skandali, ścianek i czerwonego dywanu. „Uzupełniamy się, bardzo do siebie pasujemy pod względem osobowościowym. Śmiejemy się, że mamy identyczną naturę, temperament do godzenia, a nie do wzbudzania konfliktów”, mówiła w jednym z wywiadów.

Para niebawem zostanie rodzicami. Joannie Kulig i jej mężowi życzymy więc wszystkiego, co najlepsze!  

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Joanna Kulig i jej mąż, Maciej Bochniak
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.