Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O tym się mówi!

Joanna Kulig w amerykańskim filmie. Polka zachwyca talentem u boku Anne Hathaway

To kolejne wyróżnienie dla polskiej aktorki na arenie międzynarodowej!

Aleksandra Frankowska 22 sierpnia 2023 08:51
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Joanna Kulig spektakularnie pnie się po schodach kariery w Hollywood. Aktorka odkąd zakłada w „Zimnej wojnie” oraz serialu „The Eddy” na Netflix, wciąż otrzymuje kolejne propozycje ról. Tym razem pojawi się w komedii romantycznej u boku samej Anne Hathaway oraz Matthew Brodericka.

ZOBACZ TEŻ: Dla Joanny Kulig dziecko było jednym z największych pragnień. „Bycie aktorką i mamą jest sprzeczne”

Joanna Kulig zachwyca w kolejnej amerykańskiej produkcji

W sieci pojawił się właśnie zwiastun komedii romantycznej „She Came to Me”, w której występuje Joanna Kulig. Amerykańska produkcja, w której występują znani hollywoodzcy aktorzy to kolejny sukces polskiej aktorki. Choć data premiery nie jest jeszcze znana, to sama zapowiedź filmu już zachwyca! Joanna Kulig nie zwalnia tempa, a jej kariera w Hollywood z roku na rok nabiera rozpędu.

Joanna Kulig, Cannes 2022 - impreza Chopard Loves Cinema
Fot. Rex Features/East News

CZYTAJ TEŻ: Są bardzo uczuciowe i cenią rodzinne więzi. Joannę Kulig łączy z siostrą wyjątkowa relacja

O czym będzie film „She Came to Me”?

Najnowsza amerykańska produkcja, do której zaangażowano również Joannę Kulig będzie opowiadać o parze zakochanych nastolatków, którzy chcą udowodnić rodzicom, że ich uczucie nie jest tylko młodzieńczą fascynacją i zauroczeniem. W innych przestrzeniach poznamy także historie kompozytora oraz kobiecie sukcesu, którym brak… miłości!

W filmie pojawią się nie tylko Joanna Kulig, ale również światowej sławy aktorzy, jak znana z „Diabeł ubiera się u Prady” Anne Hathaway oraz mąż Sarah Jessici Parker, aktor Matthew Broderick. Już nie możemy się doczekać! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.