Nominacje poznamy już za miesiąc!

Monika Katarzyna Krupska 26 listopada 2018 14:01

O tym nazwisku w tym roku mówi się naprawdę wiele! Nie tylko w kraju, ale i za granicą. Joanna Kulig serca fanów skradła rolą Zuli w Zimnej Wojnie. Film otrzymał wiele prestiżowych nagród, a ostatnio mówi się, że aktorka otrzyma za niego Oscara! Czy ma szansę? Sama w to nie wierzy, ale w kuluarach mówi się, że nagroda jest na wyciągnięcie ręki! 

Joanna Kulig dostanie Oscara

Joanna Kulig Zimną Wojnę Pawła Pawlikowskiego promuje obecnie w Stanach Zjednoczonych. 36-latka, która tuż po premierze filmu dowiedziała się, że jest w ciąży, nie zwalnia tempa. W ostatnim wywiadzie dla Elle wyznała, że wszystko obecnie dzieje się w dobrym dla niej momencie. Ma nie tylko poukładane życie zawodowe i prywatne, ale i na każdym kroku wspiera ją mąż. 

Znakomity film opowiadający historię trudnej miłości dwojga ludzi nagradzany jest na całym świecie. Otrzymał już m.in. Złotą Palmę, Złotego Lwa, Brązową Kamerę, Nagrodę specjalną, Nagrodę Filmwebu czy wygrał Europejską Nagrodę Filmową! Kulig jest również wymieniana wśród kandydatek do otrzymania tegorocznego Oscara! Czy otrzyma nagrodę? 

„To mało prawdopodobne (mówi Kulig intuicja - red.)”, mówi Joanna w Elle. „Jednak już sam fakt, że jestem przez światowych dziennikarzy wymieniana w gronie faworytek do nominacji, jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Zabawnie, bo wiele osób już teraz gratuluje mi tej nominacji. Tłumaczę, że to tylko wstępne typowanie. Ale miło mi, że tyle ludzi trzyma za mnie kciuki. To niesamowite. Tak jak cały ten rok. Zapamiętam go chyba na zawsze”, dodaje. 

91. ceremonia wręczenia najważniejszych statuetek filmowych odbędzie się 24 lutego 2019 roku. Nazwiska nominowanych poznamy na początku stycznia, dlatego teraz bardzo ważna jest promocja filmu! Aktorka wzięła właśnie udział w pięknej sesji zdjęciowej. Nie da się ukryć, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a Joanna wygląda spektakularnie!

Czy w najbliższym czasie aktorkę pod skrzydła weźmie znany manager Holywoodzkich gwiazd? My mamy nadzieję, że tak! Zobaczcie najnowsze zdjęcie Kulig w naszej galerii! To zdecydowanie najlepszy rok dla aktorki!  

1/5
Joanna Kulig
Copyright @instagram@coldwarmovie
1/5

O Joannie Kulig mówi się teraz na całym świecie! Wszystko za sprawą roli w filmie Pawła Pawlikowskiego 

2/5
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Copyright @Zuza Krajewska
2/5

Zimna Wojna podbiła serca nie tylko polskich widzów, ale i zagranicznych 

3/5
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Copyright @Zuza Krajewska
3/5

Aktorka w filmie Pawła Pawlikowskiego wcieliła się w rolę Zuli 

4/5
Zimna wojna, Joanna Kulig, Tomasz Kot
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Dramat zebrał mnóstwo nagród, a także nominacji. Otrzymał m.in. Złotą Palmę, Złotego Lwa, Europejską Nagrodę Filmową, a także Srebrną Żabę 

5/5
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Copyright @Zuza Krajewska
5/5

Mówi się, że aktorka za znakomitą rolę ma szansę na Oscara!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.