Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa jurorką w Tańcu z Gwiazdami? Modelka wydała w tej sprawie oświadczenie!

Jej słowa stawiają sprawę jasno!

Konrad Szczęsny 20 lutego 2018 21:18
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że w fotelu jurora wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami Beatę Tyszkiewicz zastąpi... Joanna Krupa. Modelka w końcu zdecydowała się wydać w tej sprawie oświadczenie. Jaka jest prawda? Słowa gwiazdy nie pozostawiają co do tego wątpliwości!

Joanna Krupa jurorką w Tańcu z Gwiazdami?

W poniedziałek gruchnęła wieść, że Beatę Tyszkiewicz w fotelu jurora polsatowskiego show zastąpi... gwiazda TVN, Joanna Krupa. Co prawda wielu osobom wydawało się to mało prawdopodobne, ale sensacyjne spekulacje odbiły się w mediach szerokim echem. Jaka jest prawda? Modelka wydała w tej sprawie oświadczenie!

"W związku ze spekulacjami na temat mojego przejścia do Tańca z Gwiazdami chciałabym zdementować plotki na ten temat. Nie zamierzam być jurorka w TzG i pozostaje wierna mojej rodzimej stacji Top Model TVN", napisała na Facebooku Joanna Krupa (zachowaliśmy pisownię oryginalną).

Joanna Krupa w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami

Uwiarygodnić informację o tym, że gwiazda zasiądzie w fotelu jurora miał fakt, że zna show tego typu od podszewki. Pojawiła się bowiem w jego amerykańskiej edycji w 2009 roku. W parze z Derekiem Hough wytańczyła wówczas wysokie czwarte miejsce! Jednak wszystko wskazuje na to, że to póki co jedyna przygoda Joanny Krupu z Tańcem z Gwiazdami...

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.