Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa jurorką w Tańcu z Gwiazdami? Modelka wydała w tej sprawie oświadczenie!

Jej słowa stawiają sprawę jasno!

Konrad Szczęsny 20 lutego 2018 21:18
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że w fotelu jurora wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami Beatę Tyszkiewicz zastąpi... Joanna Krupa. Modelka w końcu zdecydowała się wydać w tej sprawie oświadczenie. Jaka jest prawda? Słowa gwiazdy nie pozostawiają co do tego wątpliwości!

Joanna Krupa jurorką w Tańcu z Gwiazdami?

W poniedziałek gruchnęła wieść, że Beatę Tyszkiewicz w fotelu jurora polsatowskiego show zastąpi... gwiazda TVN, Joanna Krupa. Co prawda wielu osobom wydawało się to mało prawdopodobne, ale sensacyjne spekulacje odbiły się w mediach szerokim echem. Jaka jest prawda? Modelka wydała w tej sprawie oświadczenie!

"W związku ze spekulacjami na temat mojego przejścia do Tańca z Gwiazdami chciałabym zdementować plotki na ten temat. Nie zamierzam być jurorka w TzG i pozostaje wierna mojej rodzimej stacji Top Model TVN", napisała na Facebooku Joanna Krupa (zachowaliśmy pisownię oryginalną).

Joanna Krupa w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami

Uwiarygodnić informację o tym, że gwiazda zasiądzie w fotelu jurora miał fakt, że zna show tego typu od podszewki. Pojawiła się bowiem w jego amerykańskiej edycji w 2009 roku. W parze z Derekiem Hough wytańczyła wówczas wysokie czwarte miejsce! Jednak wszystko wskazuje na to, że to póki co jedyna przygoda Joanny Krupu z Tańcem z Gwiazdami...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…