O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa oceniła nową dziewczynę byłego męża! Jak zwykle była niezwykle szczera...

Jaką wiadomość ma dla Romaina Zago?

Rafał Kowalski 31 stycznia 2019 09:01

Zaledwie wczoraj były mąż Joanny Krupy podzielił się na Instagramie zdjęciem z nową partnerką, a jurorka Top model już zdążyła ocenić wybrankę swojego eks. Romain Zago ma dużo szczęścia, bo nie każda była żona byłaby tak miła dla swojej następczyni. Na szczęście Asia Krupa nie ma żadnych uprzedzeń.

Joanna Krupa o Carolinie Delgado

W czasie, gdy my dopiero dowiedzieliśmy się o nowej miłości Romaina Zago, Joanna Krupa wyznała, że były mąż powiedział jej o Carolinie Delgado sporo wcześniej. Gwiazda dobrze im życzy. „Zawsze będę go wspierać. Chcę by znalazł kobietę, z którą spędzi resztę życia. Carolina jest dobrym człowiekiem. Zamieszkali już nawet razem. […] Spotykają się od niedawna. Dużo mi o niej opowiada…”, wyznała Krupa w rozmowie z Faktem.

A co wiemy o Carolinie Delgado? Wybranka Romaina na co dzień jest wedding plannerką, czyli pomaga nowożeńcom i ich rodzinom w organizacji ślubów i wesel. Ponadto jej własnością jest jedna z eleganckich kwiaciarni, która pakuje róże do pięknych koszy. Polskich obserwatorów instagramowego konta blondwłosej piękności zainteresowała jednak bardziej jej uroda i figura. Carolina regularnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Nadal czekamy jednak na fotografię z ukochanym…

Przypomnijmy, że Joanna i Romain rozeszli się pod koniec 2017 roku. "Do końca listopada byliśmy razem, później pojechałam na finał programu ‘Top Model’. Wróciłam do Los Angeles, a Romain przyjechał z Miami niedługo przed świętami. Chcieliśmy, jak zawsze, wybrać się w góry, spotkać się z rodziną, wynająć tam dom i pobyć razem. Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat. Myślałam, że jest zmęczony, że coś się dzieje u niego, gorzej się czuje", mówiła nam modelka. Dodała też, że to mąż poprosił o rozwód nie podając konkretnej przyczyny.

Jak prezentuje się następczyni Joanny Krupy? Zobaczcie koniecznie w galerii. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.