Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

„Byłam wyzywana na ulicy”, Koroniewska o ciemnej stronie sławy…

Rola w „M jak miłość” odbiła się na jej karierze?

Olga Figaszewska 5 lipca 2018 16:13
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska pięć lat temu odeszła z obsady M jak miłość. Swojej przyszłości nie chciała wiązać z jedną rolą. Plotki o jej powrocie do produkcji powracały jak bumerang, ale menedżerka aktorki podkreślała wielokrotnie, że aktorka ma zupełnie inne plany zawodowe. Większość telewidzów wciąż tęskni za serialową Małgosią, choć nie brakuje osób, dla których postać najmłodszej pociechy Mostowiaków była zbyt kontrowersyjna. Dzięki roli w kultowym serialu TVP 2 zyskała sławę. Jednak ogromna popularność ma również swoją ciemną stronę. Joanna Koroniewska w najnowszym wywiadzie zdradziła, że przez długi czas musiała mierzyć się z falą hejtu.

Joanna Koroniewska o ciemnych stronach popularności

Joanna Koroniewska spędziła na planie M jak miłość trzynaście lat. A ta przysporzyła jej wielu zmartwień. Dlaczego? Aktorzy często ubolewają nad tym, że widzowie wielokrotnie utożsamiają ich z tworzonymi na potrzeby produkcji kreacjami. Podobnie jest w przypadku Joasi. Małgosia Mostowiak wiodła dość burzliwe życie. Zdrady, romanse... Długo szukała miłości (trzykrotnie wychodziła za mąż). Zdarzało się, że na ulicy była Joanna Koroniewska była zasypywana obelgami. „Byłam wyzywana np. na przystankach autobusowych przez starsze panie, którym myliła się rzeczywistość serialowa z tą prawdziwą”, wyznała w rozmowie z wp.pl.

Tę niechęć odczuła najbardziej biorąc udział w Tańcu z Gwiazdami w 2006 roku. Widzowie nie chcieli na nią głosować! Wszystko przez to, że w tym samym czasie, w serialu jej postać zostawiła męża, uwielbianego Steffena.

„Najwięcej hejtu pojawiło się, gdy moja bohaterka była związana z postacią graną przez Steffena Möllera. Małgosia go rzuciła. To był szczytowy moment, w którym byłam odbierana jeden do jednego jako Małgorzata Mostowiak. Kiedy moja postać rzuciła faceta w serialu, brałam akurat udział w "Tańcu z gwiazdami". Po pierwszym odcinku byłam najniżej w tabeli. Ludzie mnie rzeczywiście nie znosili. Mnie poprzez postać, którą grałam”, dodała aktorka. Ostatecznie Joanna odpadła z programu zajmując trzecie miejsce.

Dziś aktorka dzięki mediom społecznościowym pokazuje fanom swoje prawdziwe oblicze. 

Tęsknicie za jej postacią serialowej Małgosi Mostowiak? 

Joanna Koroniewska, Witold Pyrkosz
Fot. East News

Joanna Koroniewska z Witoldem Pyrkoszem na planie serialu M jak miłość

Fot. East News

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…