Joanna Koroniewska, VIVA! 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tym się mówi!

Joanna Koroniewska o relacji z teściową. Tak szczera jeszcze nie była! 

Z jej ust padły piękne słowa!

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2021 19:43
Joanna Koroniewska, VIVA! 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej optymistycznych, ale i utalentowanych aktorek. W swoich social mediach chętnie dzieli się z fanami szczegółami na temat swojego życia prywatnego. Co prawda nie pokazuje twarzy swoich córek, ale zawsze chętnie opowiada o tym, jak wygląda ich dzieciństwo. Teraz postanowiła odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów, który o jej relacje z teściową. Co powiedziała Joanna Koroniewska? Z jej ust padły piękne słowa! 

Joanna Koroniewska o relacji z Katarzyną Dowbor

Joanna Koroniewska za pośrednictwem swoich social mediów chętnie wchodzi w interakcje z fanami. Dla aktorki nie ma trudnych pytań i chętnie odpowiada nawet na te najbardziej prywatne. Jeden z internautów zapytał właśnie gwiazdę o jej relacje z teściową. Czy Joanna Koroniewska dogaduje się z Katarzyną Dowbor? Aktorka nie miała problemu z tym, by odpowiedzieć na pytanie fana. 

Zobacz: Joanna Koroniewska poruszająco o stracie dziecka: „Przeżywałam to cierpienie 6 cholernychrazy”

Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Nie od dziś wiadomo, że Katarzyna Dowbor jest dla aktorki jak druga mama. Dziennikarka nawet zwraca się do niej we wpisach na Instagramie, nazywając ją „Córeczką”. Łączy je silna więź i panie chętnie spędzają razem czas. Nic dziwnego, że aktorka na pytanie fana odpisała wprost: „Rozumiemy się bez słów. Więc można pozazdrościć!”.

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska o Katarzynie Dowbor pod jednym z wpisów na Instagramie napisała z kolei tak: „Taka teściowa to prawdziwy skarb. (…) Urodziła i wychowała dla mnie mężczyznę na wskroś idealnego, prawdziwego macho, może ciut drewnianego, który, mimo że od najmłodszych lat otaczany był wianuszkiem najpiękniejszych kobiet, to jednak wybrał mnie, szarą 'myszkę”, mogliśmy przeczytać pod zdjęciem, na którym przytula teściową.  

Przeczytaj także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: „W obojgu nas istniała potrzeba stworzenia rodziny”

Warto dodać, że dziennikarka miała okazję wziąć udział w jednej z relacji na żywo, którą Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor prowadzili na swoim Instagramie. Ta rozmowa tylko potwierdza, że aktorka ma z mamą Macieja Dowbora świetny kontakt.  Takiej relacji z teściową można tylko pozazdrościć!  

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.