Joanna Koroniewska, VIVA! 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tym się mówi!

Joanna Koroniewska o relacji z teściową. Tak szczera jeszcze nie była! 

Z jej ust padły piękne słowa!

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2021 19:43
Joanna Koroniewska, VIVA! 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej optymistycznych, ale i utalentowanych aktorek. W swoich social mediach chętnie dzieli się z fanami szczegółami na temat swojego życia prywatnego. Co prawda nie pokazuje twarzy swoich córek, ale zawsze chętnie opowiada o tym, jak wygląda ich dzieciństwo. Teraz postanowiła odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów, który o jej relacje z teściową. Co powiedziała Joanna Koroniewska? Z jej ust padły piękne słowa! 

Joanna Koroniewska o relacji z Katarzyną Dowbor

Joanna Koroniewska za pośrednictwem swoich social mediów chętnie wchodzi w interakcje z fanami. Dla aktorki nie ma trudnych pytań i chętnie odpowiada nawet na te najbardziej prywatne. Jeden z internautów zapytał właśnie gwiazdę o jej relacje z teściową. Czy Joanna Koroniewska dogaduje się z Katarzyną Dowbor? Aktorka nie miała problemu z tym, by odpowiedzieć na pytanie fana. 

Zobacz: Joanna Koroniewska poruszająco o stracie dziecka: „Przeżywałam to cierpienie 6 cholernychrazy”

Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Nie od dziś wiadomo, że Katarzyna Dowbor jest dla aktorki jak druga mama. Dziennikarka nawet zwraca się do niej we wpisach na Instagramie, nazywając ją „Córeczką”. Łączy je silna więź i panie chętnie spędzają razem czas. Nic dziwnego, że aktorka na pytanie fana odpisała wprost: „Rozumiemy się bez słów. Więc można pozazdrościć!”.

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska o Katarzynie Dowbor pod jednym z wpisów na Instagramie napisała z kolei tak: „Taka teściowa to prawdziwy skarb. (…) Urodziła i wychowała dla mnie mężczyznę na wskroś idealnego, prawdziwego macho, może ciut drewnianego, który, mimo że od najmłodszych lat otaczany był wianuszkiem najpiękniejszych kobiet, to jednak wybrał mnie, szarą 'myszkę”, mogliśmy przeczytać pod zdjęciem, na którym przytula teściową.  

Przeczytaj także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: „W obojgu nas istniała potrzeba stworzenia rodziny”

Warto dodać, że dziennikarka miała okazję wziąć udział w jednej z relacji na żywo, którą Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor prowadzili na swoim Instagramie. Ta rozmowa tylko potwierdza, że aktorka ma z mamą Macieja Dowbora świetny kontakt.  Takiej relacji z teściową można tylko pozazdrościć!  

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.