Joanna Jabłczyńska, czerwiec 2022, studio Dzień Dobry TVN
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Jabłczyńska niedawno przeszła operację: „Miałam nadzieję, że rozwiąże mój problem”

„Będę musiała walczyć o powrót do mojego głosu znacznie dłużej”

Olga Figaszewska 8 lipca 2022 10:05
Joanna Jabłczyńska, czerwiec 2022, studio Dzień Dobry TVN
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Joanna Jabłczyńska podbiła serca fanów. Już jako mała dziewczynka występowała w zespole Fasolki. Dziś jej talent możemy podziwiać w popularnych filmach i serialach. Joanna Jabłczyńska to także wspaniała aktorka dubbingowa, dla której głos jest bardzo ważnym narzędziem w pracy. Wielbicieli Joanny Jabłczyńskiej zmartwiły ostatnie informacje. Prawniczka poinformowała fanów o stanie swojego zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Nauka mówienia na nowo. To będzie ciekawe doświadczenie", podkreśla. 

Joanna Jabłczyńska o stanie swojego zdrowia

Joanna Jabłczyńska rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, ale tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” wyznała, po operacji przechodzi rehabilitację głosu i uczy się mówić na nowo. Powoli dochodzi do zdrowia.

W połowie maja aktorka informowała na Instagramie: „Potrzebuję zatem Waszych kciuków, ponieważ jutro muszę poddać się operacji, po której nie mogę mówić przez kilka dni, a właściwie tygodni 😨 Mówią, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem… ewidentnie będę zasługiwała na złoto jak wytrwam ten czas 🙈”.

Czytaj też: Joanna Jabłczyńska już tak nie wygląda?!

Aktorka nie zdradziła wtedy czego dotyczył zabieg. Opowiadała potem, jak reagowały osoby na wieść, że nie może mówić po operacji. „Gdy pokazuję kartkę z napisem „nie mogę mówić po operacji” większość ludzi zaczyna do mnie BAAAARZOOO WYRAAŹNIE I POOOOWOOOLI mówić pokazując różne rzeczy na migi. Ewentualnie zaczynają do mnie pisać na kartce”, relacjonowała.

Po operacji Joanna Jabłczyńska musi zawalczyć o powrót do swojego głosu i pełni sił. Zajmie to znacznie dłużej niż mogłoby się wydawać. Na Instagramie zaznaczyła, że rozpoczęła rehabilitację głosu i korzysta z pomocy specjalistów – logopedy.

„Rozpoczynam rehabilitację głosu. Miałam nadzieję, że operacja rozwiąże mój problem. Niestety będę musiała walczyć o powrót do mojego głosu znacznie dłużej. I za chwilę logopeda. Nauka mówienia na nowo. To będzie ciekawe doświadczenie”, napisała Joanna Jabłczyńska.

Życzymy dużo zdrowia!  

Czytaj też: Patrycja Markowska o terapii: „Miałam moment załamania i pomyślałam, że jak tego wszystkiego nie poukładam, to mnie to zabije, a nie wzmocni”

Joanna Jabłczyńska rehabilituje głos po operacji
Fot. Foto: InstaStories @joannajablczynska/ screen za plejada.pl

Joanna Jabłczyńska rehabilituje głos
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.