Sabina Zięba 9 czerwca 2017 17:00
1/5
Copyright @East News
1/5

W tym roku TVN wyemituje jubileuszową, bo już dziesiątą edycję programu Mam Talent. Choć przez lata skład jury parę razy się zmieniał, od samego początku, czyli od 2008 roku, była w nim Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. Teraz, w środę 7 czerwca, piosenkarka dodała na Instagramie zdjęcie przedstawiające ich wraz z Agustinem Egurrolą na barce w Gdańsku, zdradzając, że to właśnie w tym mieście odbył się pierwszy casting.

Polecamy też: Agnieszka Chylińska wystąpiła na Sopot SuperHit Festiwal! Fani nie są zachwyceni... jej wyglądem

Agnieszka w przeciągu 9 lat trwania programu przechodziła wiele metamorfoz. Była m. in. blondynką o długich włosach i prezentowała się w seksownych stylizacjach. Spektakularnie schudła w przeciągu ostatniej edycji. Każdy zastanawiał się wówczas, czy nie jest to spowodowane chorobą. Po zamieszczeniu przez artystkę ostatnich zdjęć z Gdańska, fani bardziej niż rozpoczęciem realizacji programu przejęli się wyglądem Agnieszki. Wielu odniosło wrażenie, że jest ona jeszcze szczuplejsza niż ostatnio na Sopot SuperHit Festiwal! Pytają  wokalistkę m. in. "To już anoreksja? Nie przesadzasz?". W naszej galerii możesz zobaczyć, jak się prezentowała. Mają rację?

2/5
Copyright @East News
2/5

Wokalistka w ostatnim czasie często zakłada oversizowe koszulki, by ukryć swoją figurę. To, że straciła na wadze widać jednak m. in. po jej rękach.

Polecamy też: Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska. Zobacz spektakularną metamorfozę gwiazdy!

3/5
Copyright @Instagram @agnieszka.chylinska
3/5

Na Instagramie artystka pochwaliła się również zdjęciem po wydarzeniu, podpisując zdjęcie: "Casting w Gdańsku zakończony! Było mega. Dzięki". Na fotografii doskonale widać jej szczupłe łydki.

Polecamy też:
Już nie blond piękność. Agnieszka Chylińska wraca do drapieżnego wizerunku

4/5
Copyright @East News
4/5

Twarz Agnieszki Chylińskiej również się zmieniła i nabrała ostrzejszych kształtów.

Polecamy też: Zawsze szczera do bólu. Oto najbardziej ostre cytaty Agnieszki Chylińskiej

5/5
Copyright @Instagram @agustinegurrola
5/5

Zdjęcia zamieszczane przez jurorów na Instagramie, zdradziły miejsce rozpoczęcia castingów. Na tym dodanym przez Agustina Egurrolę szczególnie widać, jak szczupłą twarz ma Agnieszka Chylińska.

Polecamy też: O tej metamorfozie dyskutuje cały świat. Co się stało z Rihanną? Ciąża, choroba czy...?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.