DD 27 maja 2017 19:00
1/5
Agnieszka Chylińska, SuperHitFestiwal, Polsat
Copyright @EastNews
1/5

 

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zachwyciła widzów Polsatu! Gwiazda udowodniła, że ma świetny głos, a kawałki, które zagrała ze swoim zespołem, śpiewała wspólnie z  publicznością zgromadzoną w Operze Leśnej. Nic dziwnego — ostatni album artystki, zatytułowany „Forever Child’’, był jednym z najchętniej kupowanych krążków ubiegłego roku, a singiel „Królowa łez’’ nuciła cała Polska! 

 

 

Zobacz też: „Chy­ba prze­sta­łam się bać”. Pani profesor od rock'n'rolla, Agnieszka Chylińska kończy 41 lat

 

Agnieszka Chylińska — Sopot SuperHit Festiwal

 

Niestety, fani artystki zwrócili uwagę nie tylko na  jej możliwości wokalne, ale również na sylwetkę. Niektórzy internauci twierdzą, że Agnieszka Chylińska jest zbyt szczupła! Pozostała część jest odmiennego zdania — uważa, że artystka wygląda olśniewająco! 

 

 

Agnieszka Chylińska — „Forever Child’’

 

>>Forever Child<< powstawała, kiedy byłam na życiowym zakręcie. Gdy urodziłam pierwsze dziecko, dopiero smakowałam macierzyństwa, byłam trochę naiwna. Pędziłam w stronę horyzontu, czułam euforię, otaczały mnie same jasne i piękne kolory. Ułożyłam dokładny scenariusz, w jaki sposób będzie przebiegało moje życie. I to mnie zgubiło – rzeczywistość zweryfikowała wszystkie te plany. Dostałam nie tyle w twarz, co w… brzuch – dziś jestem skulona i rozczarowana tym, że życie wygląda inaczej, niż myślałam. Mnie macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło – wiem, że to mocne określenia. Z jednej strony mocno się zaangażowałam, chciałam coś zrobić dla dzieci, ale z drugiej poczułam, że tracę coś jako kobieta. Łatwowierna dziewczynka zderzyła się z dorosłością’’, wyznała artystka w rozmowie z Onetem. 

 

Zobaczcie, jak w trakcie sopockiego festiwalu prezentowała się Agnieszka Chylińska! 

 

Przeczytaj też: Czy małżeństwo Agnieszki Chylińskiej wisi na włosku? Poznajcie prawdę o związku gwiazdy!

 

4/5
Agnieszka Chylińska, SuperHitFestiwal, Polsat
Copyright @EastNews
4/5
5/5
Agnieszka Chylińska, SuperHitFestiwal, Polsat
Copyright @EastNews
5/5

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.