Fot. East News / Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston wraca do telewizji po 13 latach nieobecności! Gdzie ją zobaczymy?

Sabina Zięba 1 sierpnia 2017 06:00
Fot. East News / Getty Images

Jennifer Aniston, a właściwie Jennifer Joanna Linn Anastassakis, na początku kariery występowała w offbroadwayowskich sztukach, serialu telewizyjnym "Molloy" i kilku filmach, jednak cały czas pozostawała niezauważona. Zastanawiała się nad zmianą zawodu, lecz postanowiła po raz ostatni powalczyć o spełnienie marzeń przystępując w 1993 roku do castingu do planowanego przez NBC sitcomu "Przyjaciele". Wcielając się w postać Rachel Green zdobyła międzynarodową popularność, a jej styl naśladowały miliony kobiet. Serial doczekał się aż dziesięciu sezonów, a gaże płacone w ostatniej części odtwórcom głównych ról, o wysokości miliona dolarów, zostały wpisane do Księgi Rekordów Guinessa. Po zaprzestaniu realizacji "Przyjaciół" w 2004 roku, aktorka rozstała się z produkcjami telewizyjnymi i grała w takich filmach, jak m. in. "Bruce Wszechmogący", "Sztuka zrywania", "Z ust do ust" czy "Kobiety pragną bardziej". Teraz jednak po 13 latach powraca na mały ekran. Gdzie ją zobaczymy?

Polecamy też: „Przyjaciele” powracają! Gdzie zobaczymy bohaterów kultowego serialu?

Nowy serial z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon

Magazyn The Hollywood Reporter donosi, że współtwórca "House of Cards", scenarzysta Jay Carson, realizuje serial opowiadający o losach dwóch pracownic porannego programu śniadaniowego, w które wcielą się Jennifer Aniston oraz równie zdolna Reese Witherspoon (znana m. in. z filmu "Legalna blondynka"). Równocześnie obie aktorki wraz z Carsonem będą pełnić funkcję producentów wykonawczych. Za kamerą stanie natomiast Michael Ellenberg. Cała produkcja ma opowiadać o pracy nowojorskich mediów. Na ten moment nie jest jednak znany tytuł serialu. Nie wiadomo również gdzie zostanie wyemitowany.

Polecamy też: "Dzień Matki". Ciepła komedia twórcy "Pretty Woman" o dniu, w którym każdy czuje się dzieckiem

Warto przypomnieć, że obie artystki już spotkały się wcześniej na jednym planie. W dwóch epizodach szóstego sezonu "Przyjaciół" zagrały siostry. Krążyły plotki, że Reese początkowo miała kontrakt na 6 odcinków, jednak nielubiąca jej Aniston postarała się, by ta nie powróciła ponownie do sitcomu. Wydaje się, że teraz artystki zdołały pokonać konflikt po 17 latach, decydując się na współpracę.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.