Fot. East News / Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston wraca do telewizji po 13 latach nieobecności! Gdzie ją zobaczymy?

Sabina Zięba 1 sierpnia 2017 06:00
Fot. East News / Getty Images

Jennifer Aniston, a właściwie Jennifer Joanna Linn Anastassakis, na początku kariery występowała w offbroadwayowskich sztukach, serialu telewizyjnym "Molloy" i kilku filmach, jednak cały czas pozostawała niezauważona. Zastanawiała się nad zmianą zawodu, lecz postanowiła po raz ostatni powalczyć o spełnienie marzeń przystępując w 1993 roku do castingu do planowanego przez NBC sitcomu "Przyjaciele". Wcielając się w postać Rachel Green zdobyła międzynarodową popularność, a jej styl naśladowały miliony kobiet. Serial doczekał się aż dziesięciu sezonów, a gaże płacone w ostatniej części odtwórcom głównych ról, o wysokości miliona dolarów, zostały wpisane do Księgi Rekordów Guinessa. Po zaprzestaniu realizacji "Przyjaciół" w 2004 roku, aktorka rozstała się z produkcjami telewizyjnymi i grała w takich filmach, jak m. in. "Bruce Wszechmogący", "Sztuka zrywania", "Z ust do ust" czy "Kobiety pragną bardziej". Teraz jednak po 13 latach powraca na mały ekran. Gdzie ją zobaczymy?

Polecamy też: „Przyjaciele” powracają! Gdzie zobaczymy bohaterów kultowego serialu?

Nowy serial z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon

Magazyn The Hollywood Reporter donosi, że współtwórca "House of Cards", scenarzysta Jay Carson, realizuje serial opowiadający o losach dwóch pracownic porannego programu śniadaniowego, w które wcielą się Jennifer Aniston oraz równie zdolna Reese Witherspoon (znana m. in. z filmu "Legalna blondynka"). Równocześnie obie aktorki wraz z Carsonem będą pełnić funkcję producentów wykonawczych. Za kamerą stanie natomiast Michael Ellenberg. Cała produkcja ma opowiadać o pracy nowojorskich mediów. Na ten moment nie jest jednak znany tytuł serialu. Nie wiadomo również gdzie zostanie wyemitowany.

Polecamy też: "Dzień Matki". Ciepła komedia twórcy "Pretty Woman" o dniu, w którym każdy czuje się dzieckiem

Warto przypomnieć, że obie artystki już spotkały się wcześniej na jednym planie. W dwóch epizodach szóstego sezonu "Przyjaciół" zagrały siostry. Krążyły plotki, że Reese początkowo miała kontrakt na 6 odcinków, jednak nielubiąca jej Aniston postarała się, by ta nie powróciła ponownie do sitcomu. Wydaje się, że teraz artystki zdołały pokonać konflikt po 17 latach, decydując się na współpracę.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.