Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli tajemniczy ślub w Meksyku?!

Znamy szczegóły bajkowej uroczystości

Sabina Zięba 19 stycznia 2020 20:35
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

O ponownym zejściu się tej pary fani marzą od lat. Wiadomo, że od momentu rozwodu Brada Pitta z Angeliną Jolie, zbliżył się on do Jennifer Aniston. Choć od tamtej pory wielokrotnie insynuowano, że do siebie wrócili, informacje te nie zostały w żaden sposób potwierdzone, a na tegoroczne rozdanie Złotych Globów oboje przyszli jako single. Teraz jednak zachodnie media podają, że mają autentyczne zdjęcia z ich niedawnego ślubu!

Ślub Aniston i Pitta w Meksyku

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem między 2000, a 2005 rokiem. Choć Brad temu zaprzeczał, to media donoszą, że powodem ich rozstania był romans aktora z Angeliną Jolie na planie filmu Mr. & Mrs. Smith. W najnowszym wydaniu magazynu New Weekly czytamy jednak, że po 15. latach rozłąki, para postanowiła do siebie wrócić.

Podobno Pitt i Aniston wzięli ponowny ślub w Sylwestra. Uroczystość miała się odbyć w Meksyku, gdzie oboje spędzali noworoczny urlop. Informator tabloidu powiedział: „Przepracowali razem wszystkie swoje poprzednie problemy, a to, co mają teraz, jest niewiarygodnie wyjątkowe”, a także dodał, że wśród gości kameralnego wydarzenia byli przyjaciele pary – m. in. Jimmy Kimmel, Jason Bateman oraz Courtney Cox.

Podobno całą imprezę potajemnie zorganizował Brad Pitt: „Wszyscy jej przyjaciele byli przekonani, że zaplanował ceremonię – szukał nawet zgody jej najlepszej przyjaciółki, Courteney Cox. Rok temu powiedziałaby: Do diabła nie!, ale po tym, jak udowodnił, że się sprawdza, pomogła mu we wszystkim”.

New Weekly poinformował nawet, jaką piosenkę tym razem wybrali na swój pierwszy taniec: „Brad przysiągł, że nigdy więcej nie opuści swojej żony i podarował jej niesamowity pierścionek. Po tym, jak Jen powiedziała TAK tańczyli w świetle księżyca do ulubionej piosenki U2  – The sweetest thing”.

Wierzycie, że są znowu razem?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.