Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli tajemniczy ślub w Meksyku?!

Znamy szczegóły bajkowej uroczystości

Sabina Zięba 19 stycznia 2020 20:35
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

O ponownym zejściu się tej pary fani marzą od lat. Wiadomo, że od momentu rozwodu Brada Pitta z Angeliną Jolie, zbliżył się on do Jennifer Aniston. Choć od tamtej pory wielokrotnie insynuowano, że do siebie wrócili, informacje te nie zostały w żaden sposób potwierdzone, a na tegoroczne rozdanie Złotych Globów oboje przyszli jako single. Teraz jednak zachodnie media podają, że mają autentyczne zdjęcia z ich niedawnego ślubu!

Ślub Aniston i Pitta w Meksyku

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem między 2000, a 2005 rokiem. Choć Brad temu zaprzeczał, to media donoszą, że powodem ich rozstania był romans aktora z Angeliną Jolie na planie filmu Mr. & Mrs. Smith. W najnowszym wydaniu magazynu New Weekly czytamy jednak, że po 15. latach rozłąki, para postanowiła do siebie wrócić.

Podobno Pitt i Aniston wzięli ponowny ślub w Sylwestra. Uroczystość miała się odbyć w Meksyku, gdzie oboje spędzali noworoczny urlop. Informator tabloidu powiedział: „Przepracowali razem wszystkie swoje poprzednie problemy, a to, co mają teraz, jest niewiarygodnie wyjątkowe”, a także dodał, że wśród gości kameralnego wydarzenia byli przyjaciele pary – m. in. Jimmy Kimmel, Jason Bateman oraz Courtney Cox.

Podobno całą imprezę potajemnie zorganizował Brad Pitt: „Wszyscy jej przyjaciele byli przekonani, że zaplanował ceremonię – szukał nawet zgody jej najlepszej przyjaciółki, Courteney Cox. Rok temu powiedziałaby: Do diabła nie!, ale po tym, jak udowodnił, że się sprawdza, pomogła mu we wszystkim”.

New Weekly poinformował nawet, jaką piosenkę tym razem wybrali na swój pierwszy taniec: „Brad przysiągł, że nigdy więcej nie opuści swojej żony i podarował jej niesamowity pierścionek. Po tym, jak Jen powiedziała TAK tańczyli w świetle księżyca do ulubionej piosenki U2  – The sweetest thing”.

Wierzycie, że są znowu razem?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.