O TYM JEST GŁOŚNO

Ta rosyjska piękność została żoną księcia Hanoweru!

Co wiemy o Ekaterinie Małyszewej?

Olga Figaszewska 10 lipca 2017 20:00

Długi welon, karoca i zapierająca dech w piersiach suknia. Takie rzeczy bywają tylko w bajkach? Nie zawsze. W sobotę książę Hanoweru, Ernest August VI poślubił rosyjską piękność. Nie bez przyczyny media z całego świata zachwycają się tą zjawiskową kobietą. Co o niej wiemy?

Ślub jak z bajki

Książę Hanoweru oświadczył się Ekaterinie w sierpniu ubiegłego roku w czasie wakacji na greckiej wyspie. Para poznała się sześć lat temu w Londynie na jednym z bankietów.  Z medialnych doniesień wynika, że ojciec pana młodego, Ernest August V nie popierał jego wyboru. Córka aktorki i bieznesmena nie jest dla jego syna odpowiednią partią? Ernest August Hanowerski jest księciem Hanoweru, Brunszwiku, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ernest jest potomkiem brytyjskiego króla George’a III.

Tym samym, formalnie jest jednym z potencjalnych następców brytyjskiego tronu. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, w imię miłości książę zrzekł się większości majątku - otrzymanych wcześniej własności, w tym kilku rodzinnych zamków. „To nie była dla mnie łatwa decyzja, ponieważ dotyczyła mojego syna. W pierwszej kolejności powinienem myśleć o interesach rodziny, zabezpieczeniu ich dziedzictwa”, mówił w jednym z wywiadów dla niemieckiej prasy, ojciec księcia.

Ślub zorganizowano z  iście królewskich rozmachem. Sakramentalne „tak” para powiedziała sobie w sobotę,  8 lipca w towarzystwie rodziny, przyjaciół i znajomych. Uroczystość odbyła się w kościele ewangelicko-luterańskim pod wezwaniem św. Jerzego i Jakuba w Hanowerze. Para poruszała się do kościoła karocą. Nowożeńców witały tłumy przy towarzystwie fanfar i dzwonów. Na wesele zorganizowane w Zamku Marienburg w Dolnej Saksonii zaproszono 400 osób!

Kim jest Ekaterina Małyszewa?

Media zastanawiają się, czy nowa europejska księżna ma szansę dorównać Kate Middleton. Ekaterina Małyszewa ma 30 lat. Urodziła się w Rosji, jednak większą część swojego dzieciństwa spędziła w Czechach. Pobierała nauki w jednej z najbardziej renomowanych uczelni - International School od Prague.  Następnie w wieku 19 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie w  2013 roku założyła własną markę - EKAT. Na kreacje rosyjskiej projektantki stawiają światowe gwiazdy, takie jak:  Sienna Miler czy Rita Ora. Oprócz dobrze prosperującej firmy, Ekaterina przez pewien czas zajmowała się również produkcją filmów. Na swoim koncie ma nominację do Oscara i Emmy Awards. Rosjanka ma za sobą sportową karierę panczenistki.

W wyszywanej perłami kreacji, diademie i długim welonie projektu Sandry Mansour, Ekaterina wyglądała zjawiskowo. Całość uzupełniała kompozycja z białych kwiatów. Zobaczcie zdjęcia z tej bajkowej uroczystości!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.