Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Prawdziwa rewolucja w życiu Joanny Krupy!

Jej relacja z bogatym producentem weszła w nowy etap…

Konrad Szczęsny 14 lutego 2018 07:30
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

W tym samym roku, w którym Joanna Krupa zakończyła swój ponad dziesięcioletni związek z Romainem Zago, związała się z innym mężczyzną. W październiku, czyli dwa miesiące po rozwodzie, u jej boku zaczęto widywać tajemniczego partnera. Okazuje się, że ich związek wkroczył właśnie na ważny etap! O co chodzi?

Joanna Krupa planuje przyszłość z nowym partnerem

O tym, że związek Joanny Krupy z producentem filmowym, który ma na imię Douglas, jest poważny, media informowały już wiele razy. W rozmowie z viva.pl modelka stwierdziła, że nie wyklucza, iż wezmą ślub jeszcze w tym roku i jest niemal pewne, że będą starali się o dziecko! Przypomnijmy: Joanna Krupa opowiedziała nam o ślubie z nowym partnerem i zdradziła, kiedy zamierza zajść w ciążę! EKSKLUZYWNE VIDEO

Joanna Krupa zamieszka z nowym partnerem i… z mamą

Okazuje się, że na tym nie koniec. Po trzech miesiąca związku modelka i biznesmen postanowili... zamieszkać razem!

 

Faktycznie Asia z Douglasem szukają posiadłości, w której mogliby razem spędzić resztę życia. Douglas nie chce mieszkaćtam, gdzie wcześniej był Romain. Jeśli chodzi o jego dom to tez chce zmiany, by odciąć od przeszłości i zacząć nowy rozdział”, potwierdziła w rozmowie z „Faktem” znajoma pary.

 

Wiadomo, że para nie zamierza wyprowadzać się z Los Angeles. Co więcej, zamieszkają razem z mamą gwiazdy, Wandą!

 

Douglas zdaje sobie sprawę, że wiążąc się z Asią będzie mieszkał z jej zwierzakami i oczywiście mamą. Tak naprawdę wcale mu o nie przeszkadza, bo jak na razie świetnie dogaduje się z przyszłą teściową. Asia też cieszy się, że mama dalej  będzie przy niej. W przyszłości, jak będą dzieci, to nie wyobraża sobie, by ktokolwiek inny mógł przy nich pomóc”, potwierdza źródło gazety.

 

 

My life ❤️🐶🙈 I wouldn't change it for anything. #adoptdontshop #dogmom #CHWDP

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

Czy uważacie, że ta relacja przetrwa próbę czasu?

 

Zobacz też: Oto nowy chłopak Joanny Krupy! Kim jest przystojny Amerykanin, któremu modelka chce urodzić dzieci?

oraz: Joanna Krupa spędziła Sylwestra z ukochanym! Mamy pełne namiętności zdjęcia pary. Zobacz, jak okazują sobie czułość

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.