Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub
Z ŻYCIA GWIAZD

„Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!”. Janusz Chabior już po ślubie! 

Kim jest jego małżonka? Dzieli ich 18 lat!

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2020 14:47
Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub

Janusz Chabior wziął ślub! Aktor i Agata Wątróbska powiedzieli sobie tak w sobotę 20 czerwca 2020 roku w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Świeżo upieczeni małżonkowie wspaniałą wiadomością podzielili się z fanami w social mediach. Zobaczcie zdjęcia i poznajcie szczegóły ceremonii.

Janusz Chabior wziął ślub

Janusz Chabior i Agata Wątróbska już po ślubie! Znany aktor i jego 18 lat młodsza narzeczona powiedzieli sobie "tak" w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach w sobotę 20 czerwca 2020 roku. Przypomnijmy, że para zaręczyła się w sierpniu ubiegłego roku. Agata Wątróbska przyjęła zaręczynowy pierścionek od Janusza Chabiora podczas wspólnych wakacji we Włoszech, w Corleone. Teraz para stanęła na ślubnym kobiercu, a wspaniałą wiadomością podzielili się z fanami w social mediach: „Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak”, podpisał wspólne zdjęcie z żoną Janusz Chabior.

Na ceremonii obecny był Robert Górski, który pełnił rolę świadka. Podobnie jak para młoda pokazał zdjęcie ze ślubu, które podpisał: „Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez”, wyznał. Patrząc na wspólne zdjęcie świeżo upieczonych małżonków nie ma wątpliwości, że są szczęśliwi! Wszystko wskazuje na to, że wesele miało włoski klimat - tak para nawiązała do miejsca, w którym się zaręczyli.  Panna młoda miała na sobie żółtą sukienkę z falbankami, tenisówki i kolorowy wianek z kwiatów. Z kolei pan młody na tę okazję wybrał granatowy garnitur w prążki i słomkowy kapelusz. Na stole królowała pizza w różnych smakach! 

Janusz Chabior i Agata Wątróbska - jak się poznali?

Kim jest żona Janusza Chabiora? Agata Wątróbska to aktora głównie serialowa. Mieliśmy okazję podziwiać ją w Przepisie na życie czy w Na dobre i na złe. Aktualnie związana jest z Teatrem Dramatycznym. Parę połączyła wspólna pasja do aktorstwa. Masa gwiazd złożyła małżeństwu gratulacje, wśród nich są m.in. Grażyna Wolszczak, Anna Dereszowska, Tamara Arciuch czy Michał Żebrowski. 

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy nowożeńcom dużo miłości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak! @agatawatrobska #ślub #

Post udostępniony przez Janusz Chabior (@januszchabior)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Górski (@robert.gorski.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.