JAMES MIDDLETON ŚLUB
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
KRóLEWSKIE ŻYCIE

Brat księżnej Kate już po ślubie. Kim jest żona Jamesa Middletona?

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z uroczystości!

Gabriela Czernecka 13 września 2021 08:22
JAMES MIDDLETON ŚLUB
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Brat księżnej Kate, James Middleton już po ślubie! Radosną nowiną podzielił się z fanami i najbliższymi za pośrednictwem Instagrama. Młodszy brat księżnej zamieścił piękne zdjęcie z ukochaną, które opatrzył poruszającym wpisem. Zobaczcie sami. 

Brat księżnej Kate wziął ślub

Do tej pory o młodszym bracie księżnej Kate nie mówiło się zbyt wiele. Głośno było przede wszystkim o jego siostrach. Jedna - Kate - jest przyszłą królową, a druga - Pippa - także budzi zainteresowanie mediów.  Niedawno po raz drugi została mamą. Teraz to James Middleton jest w centrum uwagi. W październiku 2019 roku zaręczył się z ukochaną partnerką, Alizee Thevenet. Para miała pobrać się w minionym roku, ale przez pandemię zakochani zmuszeni byli przesunać ceremonię.

Zobacz: Brat księżnej Kate po 7 latach zgolił brodę! Jak teraz wygląda?

Zakochani przełożyli swój wielki dzień i cierpliwie czekali na jego nadejście. W tym czasie spędzali wspólnie czas i opiekowali się psami. James Middleton postanowił urozmaicić sobie i partnerce czas oczekiwania na ślub i... postanowił zgolić brodę. Na swoim Instagramie wyjaśnił dlaczego się na to zdecydował: „Ponieważ Alizee i ja mieliśmy się pobrać… no cóż, w tym miesiącu...  a nigdy nie widziała mnie bez brody, więc pomyślałem, że już czas pokazać jej, co za tym stoi. W rzeczywistości najbardziej martwię się, że ci faceci (miał na myśli psy) mogą mnie później nie rozpoznać. Pożegnajcie się”, powiedział przed użyciem golarki elektrycznej.

James Middleton udzielił też wywiadu, w którym opowiedział, że zmagał się z depresją. „Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować, ani normalnie żyć. Trudno jest opisać ten stan. To nie jest tylko smutek. To choroba. To jak rak umysłu”, wyznał. Brat Kate zdobył się na to wyznanie, by powiedzieć, że choć dziś jest szczęśliwy i żyje pełnią życia, to nie zawsze tak było, a mówienie o tym i przyznanie się do tego, że zmaga się z chorobą nie powinno być powodem do wstydu.

Alizee Thevenet - kim jest żona Jamesa Middletona?

Dziś okazuje się, że James Middleton jest już po ślubie. Brat księżnej Kate radosną wiadomością podzielił sie z fanami za pośrednictwem Instagrama. Para powiedziała sobie tak 12 września we Francji: „Pan i Pani Middleton. Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Nie jestem w stanie opisać słowami, jak jestem szczęśliwy”, podpisał fotografię z ukochaną.

Zobacz także: Rodzeństwo księżnej Kate stara się żyć z dala od blasku fleszy. Co dziś robi Pippa i James?

Kim jest żona Jamesa Middletona? Alizee Thevenet obecnie mieszka w Londynie, ale pochodzi z Francji. Pracuje w branży finansowej jako analityk. Ma świetne wykształcenie i zna aż cztery języki! Zobaczcie, jak para prezentowała się w tym wyjątkowym dla nich dniu.  

JAMES MIDDLETON ŚLUB
Fot. Rex Features/East News
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.