Z ŻYCIA GWIAZD

Jest jej największym wsparciem. Poznajcie bliżej męża Moniki Kuszyńskiej!

Jak się poznali?

Gabriela Czernecka 2 maja 2020 14:44

To on jest jej największym wsparciem. Na początku byli tylko znajomymi, a silne uczucie połączyło ich pięć lat później. „To dzięki Kubie odzyskałam kobiecość na nowo”, mówiła Monika Kuszyńska w jednym z wywiadów. Dziś od prawie dziesięciu lat tworzą zgrane małżeństwo. Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej? Poznajcie bliżej Jakuba Raczyńskiego!

Jakub Raczyński: kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej?

„Nie chciałabym, żeby to, co o nim opowiadam, było ckliwe czy tandetnie romantyczne. Kuba jest bardzo ważną postacią w moim życiu, ale historia, która nas łączy jest niesłychanie intymna i nie lubimy o tym mówić innym. To on stworzył mi muzyczne poczucie bezpieczeństwa. A jednocześnie jego obecność jest też dla mnie ogromnie ważna z punktu widzenia osoby, która po wypadku całkowicie utraciła swoją kobiecość. To właśnie dzięki Kubie odzyskałam ją na nowo. Trzy - cztery lata temu nie uwierzyłbym, że kiedykolwiek coś takiego głośno powiem. Z drugiej strony ja mam specyficzny charakter, nie jestem ckliwa. Dla mnie znacznie więcej znaczą czyny niż słowa, a jednak przy Kubie doceniłam wartość słów: jesteś piękna, kocham cię. Każdego dnia od nowa budowały moją wiarę w siebie i moją kobiecość”, mówiła Monika Kuszyńska w wywiadzie dla magazynu VIVA! w 2015 roku.

Swojego przyszłego męża Monika Kuszyńska poznała jeszcze przed tragicznym wypadkiem. Na początku byli tylko przyjaciółmi: „Przez kilka lat byliśmy z Moniką tylko znajomymi z zespołu. Dopiero po wypadku, jak ją odwiedziłem, to coś między nami zaiskrzyło. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Zawsze mi się podobała, ale to jest oczywiste, bo to piękna kobieta. Natomiast miłość to był pewien proces, który trwał i jest to chyba silna miłość”, mówił Kuba Raczyński w materiale Uwagi TVN

Ich relacja rozwijała się długo, a zaczęła się od przyjaźni: „Kuba istniał w moim pierwszym życiu, ale wtedy byliśmy na dwóch różnych biegunach. Czas pozwolił nam wspólnie dojrzeć”, mówiła magazynowi VIVA! Monika Kuszyńska. W 2011 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Para rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, z czego ostatnia ciąża artystki była owiana wielką tajemnicą. W 2017 roku Monika Kuszyńska i Kuba Raczyński zostali rodzicami Jeremiego, natomiast w grudniu 2018 roku na świat przyszła córeczka pary, Kalinka. 

Kim jest Jakub Raczyński? Mąż Moniki Kuszyńskiej jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. W latach 2001-2005 był saksofonistą w zespole Varius Manx. W 2003 roku Raczyński otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana. Grając w zespole Lidii Kopani zdobył I nagrodę na festiwalu Top Trendy 2006. Co ciekawe, to on skomponował utwór In the Name of Love, z którym Monika Kuszyńska reprezentowała nas na Eurowizji 2015. Przez lata Kuba Raczyński był również menadżerem swojej żony.   

Monika Kuszyńska, Kuba Raczyński, Kuszyńska urodziła, Main Topic
Fot. Zuza Krajewska / LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.