Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Janowski już zapowiada nowy program! O czym będzie?

Prezenter nie narzeka na brak propozycji pracy

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2018 10:13
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Odejście Roberta Janowskiego z Jaka to melodia? odbiło się szerokim echem w mediach. Prowadzącego od 21 lat dziennikarza zastąpił na tym stanowisku wokalista Norbi. Stacja TVP postanowiła zmienić jednak nie tylko prowadzącego program, ale i studio, które właśnie zaprezentowały w sieci uczestniczki show - Agata Biernat i Magda Swat. Jak w tej sytuacji odnalazł się Robert Janowski? Całkiem nieźle, bowiem właśnie zapowiedział swój nowy program! O czym?

Nowy program Roberta Janowskiego

Po 21 latach Robert Janowski pożegnał się z programem Jaka to melodia?. Prowadzący wydał nawet w tej sprawie oficjalne oświadczenie. „Po pierwsze i najważniejsze- bardzo bardzo dziękuję za WSZYSTKIE e-maile, wiadomości, sms-y, zdjęcia, wspomnienia i słowa. Nie jestem w stanie odpisać , odpowiedzieć i porozmawiać z Wami – zabrakło dnia i siły. Ale obiecałem odezwać się tutaj, a, powtórzę to jeszcze raz, słowo moje "droższe pieniędzy". Dziękuję, że byliście ze mną i z programem "Jaka to Melodia?" przez te wszystkie lata. "Stuknęło" nam 21”, napisał Robert Janowski.

Fani prezentera zaczęli zastanawiać się, czy to koniec jego telewizyjnej kariery. Janowski postanowił uspokoić zainteresowanych jego losem: „Zgodnie z umową zawartą pomiędzy Media Corporation a TVP1 - oficjalna strona z poprzedniego sezonu pozostało 10 odcinków, które z przyjemnością dla WAS zagramy. Czyli jeszcze widzimy się na chwilę, MOI DRODZY. Dopiero potem się z Wami pożegnam. Póki co, życzę zdrowia, spokoju i słońca. Przyda się nam wszystkim. Do usłyszenia”, pisze.

Robert Janowski: Jaka to muzyka?

Wygląda na to, że Robert Janowski na brak propozycji pracy nie narzeka. Podobno już negocjuje warunki z inną stacją, która planuje wypuścić na rynek format bardzo zbliżony do tego, który lansuje Telewizja Polska. Prezenter na bieżąco informuje o tym swoich fanów w social mediach. Teraz podzielił się z internautami zdjęciem, które wygląda jak z planu nowego formatu. Mówi się, że swoim opisem zdradził także nazwę nowego show: „Jak myślicie? Jaka to Muzyka? Idzie nowe”, pisze na Facebooku.

Wszystko wskazuje na to, że Robert Janowski jest zadowolony ze zmian, które następują w jego życiu. My mocno trzymamy za niego kciuki!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.