Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„To wyrachowana dziewczyna, która dojdzie po trupach do celu”. Przyjaciółka Meghan Markle zradza prawdę o ukochanej Harry’ego

Olga Figaszewska 4 grudnia 2017 10:30
Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC

Zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry’ego wzbudziły ogromne emocje. A na światło dzienne wychodzą nowe informacje o przyszłej księżnej... Czy zapowiadany na maj 2018 rok ślub pary może nie dojść do skutku? Przyjaciółka z dzieciństwa może zagrozić Meghan Marke?

Zobacz też: Meghan Markle jako nastolatka była zafascynowana rodziną królewską. To zdjęcie mówi wszystko!, a także: Książę Harry i Meghan Markle nie mogą wziąć ślubu! Co stanęło im na przeszkodzie? „Meghan musi najpierw...”

Jaka jest naprawdę Meghan Markle?

Oczywiście wszyscy mamy świadomość, że Meghan nie spełnia nawet połowy wymagań, które gwarantują wejście do rodziny królewskiej. Pochodzi z Ameryki, nie wywodzi się z arystokracji, jej matka jest czarnoskóra, a Meghan ma już na swoim koncie jedno małżeństwo. W oczach Elżbiety II nigdy nie będzie idealną kandydatką na żonę dla jej wnuka. Jednak kolejny raz zdecydowała się naciąć zasady protokołu. Dla królowej liczy się przede wszystkim szczęście Harry'ego. Za to aktorka szybko zdobyła sobie sympatię Brytyjczyków. Widać, że darzy ukochanego prawdziwym uczuciem. Niektórzy uważają, że po ślubie zakochani odbiorą nieco uwagi Williamowi i Kate. Od kilku dni media rozpisują się o szczegółach ich związku, oświadczynach, a także o przeszłości przyszłej panny młodej. Chociaż o Meghan wiemy coraz więcej, to ostatnia wypowiedź przyjaciółki Meghan jest dość... szokująca.

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle nie mogą wziąć ślubu! Co stanęło im na przeszkodzie? „Meghan musi najpierw...”

oraz: Dom Meghan Markle trafił na sprzedaż! Ile trzeba zapłacić, by mieszkać jak przyszła księżniczka?

Przyjaciółka z dzieciństwa Meghan, Ninaki Priddy postanowiła ostrzec księcia Harry’ego. Chociaż kobiety wychowywały się razem i wspierały na pewnym etapie ich drogi się rozeszły! Priddy wraca do wydarzeń sprzed kilku lat. Megham wyszła wówczas za producenta serialu „Suits”, Trevora Engelsona. „Ślub odbył się na jamajskiej plaży, a Meghan mówiła wszystkim, że to najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Byłam jej druhną. Byłyśmy przyjaciółkami od drugiego roku życia i Meg zawsze powtarzała, że jej największą aspiracją w życiu było wyjście za mąż”, wspomina. Meghan miała przekonywać, że Trevor jest miłością jej życia.

Po sześciu latach małżeństwa, aktorka podjęła decyzję o rozwodzie. Przyjaciółce miała powiedzieć, że od życia pragnie czegoś więcej. „Pokłóciłyśmy się i od tej pory ze sobą nie rozmawiamy. Zresztą żadna z osób zebranych w dniu ślubu Meg na jamajskiej plaży się do niej nie odzywa. Meghan zaczęła dokładnie kalkulować sobie z kim warto i z kim nie warto się zadawać. Dotarło do niej, że Trevor i ja nie jesteśmy już tacy wartościowi w jej oczach. Pamiętam, jak wiele razy ogrywała przy mnie jak odbiera Oscara i przemawia do tłumów”, dodała.


„To wyrachowana dziewczyna, która dojdzie po trupach do celu. Tej Meghan, którą kiedyś znałam, już dawno nie ma”, zakończyła ostro Ninaki Priddy.

Uważacie, że kobieta chce się odegrać na Meghan? Czy może mówi prawdę?

Zobacz też: Tak wygląda przyszła teściowa księcia Harry'ego! Czy Meghan Markle odziedziczyła urodę po mamie?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.