Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Meghan Markle jako nastolatka była zafascynowana rodziną królewską!

To zdjęcie mówi wszystko! Czy to przeznaczenie?

Weronika Kostyra 19 maja 2018 18:00
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

Meghan Markle i książę Harry są już po ślubie! Od kilku dni media rozpisują się o szczegółach tego niezwykłego wydarzenia. Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty, a także zdjęcia sprzed laty pokazujące zaskakujący zbieg okoliczności! To historia jak z bajki!

Meghan Markle była fanką rodziny królewskiej?

Harry i Meghan Markle już dziś stanęli na ślubnym kobiercu. Przed pałacem, jak i telewizorami od samego rana gromadziły się tłumy, by móc być świadkami tego wspaniałego wydarzenia. Dla wielu już same zaręczyny Meghan i Harry’ego były zaskakujące z wielu powodów. Narzeczonych dzieli naprawdę wiele - ukochana księcia jest Amerykańską aktorką, jest od niego starsza, jest także Mulatką i rozwódką. Sądzono, że konserwatywna królowa Elżbieta II nie zezwoli na ten związek. W końcu Harry od dziecka był wychowany jako następca tronu, tymczasem Meghan wiodła życie zwykłej amerykańskiej dziewczyny, która spełniła swoje marzenie i została aktorką. Jednak na pewno nie wyobrażała sobie, że pewnego dnia zostanie księżną!

Niedawno na jaw wyszło właśnie zdjęcie, na którym losy narzeczonych splotły się po raz pierwszy aż 21 lat temu. Piętnastoletnia Meghan Markle spędzała wakacje w Londynie i razem z koleżanką zrobiła sobie zdjęcie na tle pałacu Buckingham. Na pewno nie przyszło jej wtedy do głowy, że w przyszłości siedziba rodziny królewskiej zostanie niemal jej domem. Jej mąż miał wtedy zaledwie 12 lat. Przyjaciółka Meghan, Ninaki Priddy wyznała magazynowi „Daily Mail”, który opublikował zdjęcie: „Wcale nie jestem zaskoczona tym, co się stało. To tak jakby planowała to całe życie. Ona zawsze dostaje to, co chce, więc Harry zakochał się w jej grze aktorskiej. Zawsze była zafascynowana rodziną królewską. Chce zostać drugą Dianą i umiejętnie zagra tę rolę”.

Czy to przeznaczenie?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.