KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Luksusowy hotel, towarzystwo siostry i mamy. Tak wyglądała ostatnia panieńska noc księżnej Kate! 

Obyło się bez szaleństw...

Gabriela Czernecka 29 maja 2021 10:42

Podobnie jak w przypadku większości panien młodych, Kate Middleton przed ślubem z księciem Williamem miała wieczór panieński. A można powiedzieć że nawet dwa! Jeden miał miejsce na kilka dni przed ceremonią i spędziła go w towarzystwie najbliższych przyjaciółek, a drugi odbył się w noc tuż przed ślubem. I te ostatnie dni jako panna Kate Middleton spędziła w towarzystwie mamy Carole i siostry Pippy. Poznajcie szczegóły.

Jak wyglądał wieczór panieński Kate Middleton?

Związek księżnej Kate i księcia Williama od początku wywoływał spore emocje. Córka byłego dyspozytora lotów i stewardessy na oświadczyny czekała niemal dziesięć lat. Gdy nadeszła wreszcie ta chwila, z dnia na dzień stała się najsłynniejszą kobietą na świecie. Media bacznie śledziły każdy jej krok. Nikt wówczas nie przeczuwał, że skromna i nieco nieśmiała dziewczyna, zmieni nie tylko życie księcia Williama, ale i oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś Kate i William od dziewięciu lat są zgodnym małżeństwem i mają trójkę uroczych dzieci - George'a, Charlotte i Louise'a. Para właśnie świętowała rocznicę ślubu. Brytyjskie media postanowiły przypomnieć, jak wyglądały ostatnie chwile wolności Kate Middleton, czyli jej wieczór panieński. Co ciekawe, można powiedzieć, że tak naprawdę przyszła panna młoda miała dwie takie imprezy.

Zobacz: Dziewięć lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Przypominamy historię miłości Kate i Williama!

Kameralne przyjęcie w otoczeniu najbliższych zorganizowała  Holly Branson. To właśnie w jej domu odbyła się impreza Kate, a zaproszono na nie m.in. Rose Astor, Alice Haddon Paton, Alicia Fox-Pitt, Astrid Harbord czy Olivia Bleasdale. Drugi wieczór panieński to ostatnia noc Kate Middleton zanim została księżną Cambridge. Spędziła ją z siostrą Pippą Middleton oraz mamą Carole Middleton w ekskluzywnym londyńskim hotelu Goring, w którym noc kosztuje około 5 tysięcy funtów od osoby. Podobno cały obiekt wyremontowano specjalnie na tę okazję. Nie ma wątpliwości, że remont warty około 150 tysięcy funtów z pewnością się zwrócił, skoro rodzina Kate wynajęła cały hotel na trzy dni. 

Wieczór panieński Kate - szczegóły

Wieczór panieński Kate obył się jednak bez szaleństw, ale było luksusowo! Przyszła księżna spała w ogromnym łożu z baldachimem. W pokoju otoczona była bukietami kwiatów, antycznymi meblami i wazami. Do jej dyspozycji było pianino, książki oprawione w skórę czy plazmowy telewizor zainstalowany w łazience na wyłożonej marmurami ścianie. Na koncie na Instagramie jednego z fanowskich kont pojawiło się nagranie z dnia, kiedy Kate przyjechała na swoją ostatnią panieńską noc - z mamą i siostrą.

Zobacz takżeUtrudniony kontakt z dziećmi i strata tytułu. Co czeka księżną Kate po rozwodzie z Williamem?

„Dziewięć lat temu panna Catherine Middleton oraz jej matka i siostra, Carole i Pippa Middleton przybyły do hotelu Goring, aby spędzić wspólnie ostatnią noc przed ślubem. W międzyczasie książę William witał tłumy zgromadzone przed Clarence House, gdzie przebywał przed ślubem”, głosi podpis pod materiałem wideo. 

Widać, że Kate była bardzo podekscytowana i już nie mogła doczekać się ceremonii. Mimo to nie zapomniała przywitać się z fanami, a z jej twarzy nie znikał uśmiech!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.