Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Manowska schudła dzięki bardzo prostemu sposobowi…

Pomogła jej też miłość!

Rafał Kowalski 14 stycznia 2019 14:03

Gwiazdy telewizji czasami dwoją się i troją, by wyglądać szczupło i perfekcyjnie. W końcu nie od dziś wiadomo, że kamera potrafi dodawać kilogramów. Są też jednak osobowości telewizyjne, które niedużym nakładem wysiłku zmieniają się na naszych oczach. Taką osobą jest Marta Manowska, prowadząca show Rolnik szuka żony oraz nowego programu Jedynki Sanatorium miłości.

Jak schudła Marta Manowska?

To właśnie podczas konferencji najnowszego programu TVP redakcji Party.pl udało się zapytać prezenterkę o sekret jej idealnej figury. Różnica wyglądu Marty Manowskiej na zdjęciach i na żywo była w końcu szybko zauważalna…

Okazuje się, że do zrzucenia kilku kilogramów wystarczyła zmiana nawyków żywieniowych. „Jestem wegetarianką od kilku lat, odżywiam się zdrowo. Staram się ruszać. Było bardzo dużo pracy teraz, więc praca też. Zresztą byłam na wikcie sanatoryjnym, na diecie wegetariańskiej, więc może to też tego efekty. A tak na serio, dobrze mi i się cieszę z tego ubytku”, zdradziła Marta Manowska w trakcie wywiadu i dodała, że wypiękniała także dzięki miłości.

Związek Marty Manowskiej, z kim jest?

A w kim gwiazda TVP1 jest zakochana? Na ten temat za dużo zdradzać nie chciała. „Myślę, że to ten jedyny. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam […] Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła”, wyznała prezenterka w ostatnim wywiadzie dla WP.

Po tym, że zakochanie zawsze wyzwala w nas motywację i dobrą energię, ważne też by pamiętać, że czasami nie trzeba skomplikowanych diet, aby dobrze się ze sobą czuć. Może to właśnie odstawienie mięsa sprawdzi się u tej części z Was, która chciałaby coś w sobie zmienić?

Efekty diety wegetariańskiej na przykładzie Marty Manowskiej możecie podpatrzeć w galerii. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.