Pomogła jej też miłość!

Rafał Kowalski 14 stycznia 2019 14:03

Gwiazdy telewizji czasami dwoją się i troją, by wyglądać szczupło i perfekcyjnie. W końcu nie od dziś wiadomo, że kamera potrafi dodawać kilogramów. Są też jednak osobowości telewizyjne, które niedużym nakładem wysiłku zmieniają się na naszych oczach. Taką osobą jest Marta Manowska, prowadząca show Rolnik szuka żony oraz nowego programu Jedynki Sanatorium miłości.

Jak schudła Marta Manowska?

To właśnie podczas konferencji najnowszego programu TVP redakcji Party.pl udało się zapytać prezenterkę o sekret jej idealnej figury. Różnica wyglądu Marty Manowskiej na zdjęciach i na żywo była w końcu szybko zauważalna…

Okazuje się, że do zrzucenia kilku kilogramów wystarczyła zmiana nawyków żywieniowych. „Jestem wegetarianką od kilku lat, odżywiam się zdrowo. Staram się ruszać. Było bardzo dużo pracy teraz, więc praca też. Zresztą byłam na wikcie sanatoryjnym, na diecie wegetariańskiej, więc może to też tego efekty. A tak na serio, dobrze mi i się cieszę z tego ubytku”, zdradziła Marta Manowska w trakcie wywiadu i dodała, że wypiękniała także dzięki miłości.

Związek Marty Manowskiej, z kim jest?

A w kim gwiazda TVP1 jest zakochana? Na ten temat za dużo zdradzać nie chciała. „Myślę, że to ten jedyny. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam […] Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła”, wyznała prezenterka w ostatnim wywiadzie dla WP.

Po tym, że zakochanie zawsze wyzwala w nas motywację i dobrą energię, ważne też by pamiętać, że czasami nie trzeba skomplikowanych diet, aby dobrze się ze sobą czuć. Może to właśnie odstawienie mięsa sprawdzi się u tej części z Was, która chciałaby coś w sobie zmienić?

Efekty diety wegetariańskiej na przykładzie Marty Manowskiej możecie podpatrzeć w galerii. 

1/5
Marta Manowska
Copyright @ONS
1/5

Tak Marta Manowska prezentowała się w trakcie konferencji programu „Sanatorium miłości”

2/5
Marta Manowska
Copyright @Instagram
2/5

Prezenterka utraciła kilka kilogramów dzięki diecie wegetariańskiej

3/5
Marta Manowska
Copyright @Instagram
3/5

Podobno w metamorfozie pomogła jej także miłość...

4/5
Marta Manowska na rozdaniu Wiktorów 2015
Copyright @ONS
4/5

Marta Manowska 4 lata temu

5/5
Marta Manowska
Copyright @AKPA
5/5

I kilka tygodni temu. Widać różnicę, prawda?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.