WIDEO VIVY!

Ile książek czytają Polacy? Mariusz Szczygieł przedstawił wyniki najnowszego raportu

Zanotowano nowy trend

Rafał Kowalski 14 października 2018 12:57

Choć z czytaniem wśród Polaków bywa różnie, to na szczęście istnieje grupa zapalonych miłośników literatury, którzy regularnie promują ją w mediach. Jedną z takich osób jest zdecydowanie Mariusz Szczygieł, autor książek i reportaży, który przed naszą kamerą zachęcał niedawno do sięgania po lektury.

Mariusz Szczygieł o czytaniu książek

Przy okazji bohater naszej sesji przywołał wyniki najnowszego raportu, według którego Polacy wciąż rzadko sięgają po książki, ale sytuacja jest o wiele lepsza, niż kilka lat temu. Ciekawą rzeczą jest też trend, który podobno rozpoczął się w naszym kraju. O co chodzi? Zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?