Z ŻYCIA GWIAZD

Zmieniła ją osobista tragedia... Jak dziś wygląda Romina Power?

Znana artystka ma 68 lat i nadal koncertuje!

Gabriela Czernecka 1 stycznia 2020 15:51

Jak dziś wygląda Romina Power? W latach 80. wraz z mężem Albano byli jedną z najpopularniejszych muzycznych duetów na świecie. Wygrywali znaczące festiwale, a ich płyty sprzedawały się w rekordowych ilościach. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni i nic nie jest  w stanie zniszczyć ich miłości. Niestety, gdy w zaginęła ich córka, nic nie było już takie samo... Tragedia mocno odcisnęła się na życiu artystki. Jak dziś wygląda? 

Romina Power i Albano Carissi - historia miłości

Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje, ale różnica wieku była najmniejszym problemem. Historia ich miłości to niemal scenariusz romantycznego filmu. Ona szesnastoletnia obiecująca aktorka, on zakochany w operze 24-letni muzyk. Pochodzili z różnych światów - ona wychowywana przez hollywoodzkich aktorów, on pochodził z najbiedniejszego rejonu Włoch. Mimo to połączyła ich prawdziwa miłość. Po trzech latach związku, będąc w piątym miesiącu ciąży zakochani stanęli ślubnym kobiercu. W listopadzie 1970 urodziła się pierwsza córka pary, Ylenia Carrisi. Po niej na świat przyszli jeszcze syn Yari i dwie młodsze córki – Cristel i Romina Jr.

Zaginięcie córki Rominy Power i Al Bano

W połowie lat 70., gdy dzieci pary była już odchowane, Albano i Romina Power zaczęli razem występować. Mieli wszystko - szczęśliwą rodzinę, górę pieniędzy i masę fanów. „26 lat raju i 5 lat piekła” - tak po latach podsumował Albano swoje małżeństwo z Rominą Power. To, co zniszczyło ten związek, to tragedia, jaka spotkała ich córkę, Ylenii Carissi. Gdy miała 24 lata, wyruszyła w samotną podróż do Stanów Zjednoczonych. Powiedziała rodzicom, że zamierza napisać książkę o środowisku ludzi bezdomnych mieszkających w Nowym Orleanie.

Romina i Al Bano obawiali się, że za planem córki stoi starszy od niej o 30 lat uliczny grajek Alexander Masakela, którego poznała niewiele wcześniej. Nie zabronili jej jednak wyjazdu. Ojciec rozmawiał z nią przez telefon po raz ostatni 1 stycznia 1994 roku, później ślad po niej zaginął. Ostatni raz widziano ją w hotelu, gdzie mieszkała wraz z Alexandrem Masakeli. Pewnego dnia zostawiła tam wszystkie swoje rzeczy i nigdy nie wróciła. Jej ciała nigdy nie odnaleziono.

Romina Power i Albano latami próbowali poradzić sobie z zaginięciem córki. On w końcu po pewnym czasie pogodził się z jej zaginięciem. Podobno Al Bano uznał, że najprawdopodobniej jego córka Ylenia była uzależniona od narkotyków, które mogły doprowadzić do jej śmierci. Romina Power mimo upływu lat wciąż wierzy, że Ylenia żyje i kiedyś wróci do domu.

Odmienne zdania w kwestii zaginięcia córki podzieliły parę, która w końcu podjęła decyzję o zakończeniu swojego związku. Po piętnastu latach nieobecności na scenie muzycznej, powrócili i znów podbijają serca słuchaczy na całym świecie. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać ich podczas Sylwestra 2018/2019 w Zakopanem. Ich przeboje takie jak Felicita czy Sempre, sempre śpiewali wszyscy zgromadzeni przed zakopiańską sceną. Zobaczcie, jak teraz wygląda Romina Power i Albano! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.