Z ŻYCIA GWIAZD

Zmieniła ją osobista tragedia... Jak dziś wygląda Romina Power?

Znana artystka ma 69 lat i nadal koncertuje!

Gabriela Czernecka 2 stycznia 2021 14:03

W latach 80. Romina Power i jej mąż Al Bano byli jednym z najpopularniejszych muzycznych duetów na świecie. Wygrywali znaczące festiwale, a ich płyty sprzedawały się w rekordowych ilościach. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni i nic nie jest w stanie zniszczyć ich miłości. Niestety, gdy zaginęła ich córka, nic nie było już takie samo... Tragedia mocno odcisnęła się na życiu artystki. Jak dziś wygląda? 

Romina Power i Albano Carissi - historia miłości

Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje, ale różnica wieku była najmniejszym problemem. Historia ich miłości to niemal scenariusz romantycznego filmu. Ona – szesnastoletnia obiecująca aktorka. On – zakochany w operze 24-letni muzyk. Pochodzili z różnych światów. Ona wychowała się w domu hollywoodzkich aktorów, on urodził się w najbiedniejszym rejonie Włoch. Mimo to połączyła ich prawdziwa miłość.

Po trzech latach związku, gdy Romina była w piątym miesiącu ciąży, zakochani stanęli ślubnym kobiercu. W listopadzie 1970 urodziła się pierwsza córka pary, Ylenia Carrisi. Po niej na świat przyszli jeszcze syn Yari i dwie młodsze córki – Cristel i Romina Jr.

Zaginięcie córki Rominy Power i Al Bano

W połowie lat 70., gdy dzieci pary była już odchowane, zaczęli razem występować. Mieli wszystko – szczęśliwą rodzinę, górę pieniędzy i masę fanów. „26 lat raju i 5 lat piekła”, tak po latach podsumował Al Bano swoje małżeństwo z Rominą Power. To, co zniszczyło ten związek, to tragedia, jaka spotkała ich córkę, Ylenii Carissi. Gdy miała 24 lata, wyruszyła w samotną podróż do Stanów Zjednoczonych. Powiedziała rodzicom, że zamierza napisać książkę o środowisku ludzi bezdomnych mieszkających w Nowym Orleanie.

Para obawiała się, że za planem córki stoi starszy od niej o 30 lat uliczny grajek Alexander Masakela, którego poznała niewiele wcześniej. Nie zabronili jej jednak wyjazdu. Al Bano rozmawiał z córką przez telefon 1 stycznia 1994 roku, później ślad po niej zaginął. Ostatni raz widziano ją w hotelu, gdzie mieszkała wraz z Masakeli. Pewnego dnia zostawiła wszystkie swoje rzeczy i nigdy nie wróciła. Jej ciała nigdy nie odnaleziono.

Romina Power i Albano latami próbowali poradzić sobie z zaginięciem córki. On po pewnym czasie pogodził się z jej zaginięciem. Podobno uznał, że Ylenia była uzależniona od narkotyków, które mogły doprowadzić do jej śmierci. Romina wciąż wierzy, że jej córka żyje i kiedyś wróci do domu.

Odmienne zdania w kwestii zaginięcia podzieliły parę, która w końcu podjęła decyzję o rozstaniu. Jednak po piętnastu latach nieobecności na scenie muzycznej, powrócili i znów podbijają serca słuchaczy na całym świecie. W 2018 roku wystąpili na Sylwestrze w Zakopanem, a ich przeboje, jak Felicita czy Sempre, sempre śpiewali wszyscy zgromadzeni przed sceną. Zobaczcie, jak teraz wygląda Romina Power! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.