Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O NIM JEST GŁOŚNO!

Jacek Rozenek trafił do szpitala. Co mu dolega?

„Jego stan jest bardzo poważny”

Olga Figaszewska 27 maja 2019 10:45
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Jacek Rozenek ma poważne problemy ze zdrowiem. Aktor trafił do szpitala. Co mu dolega?

Jacek Rozenek: stan zdrowia

Od kilku miesięcy były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor niedawno zasłabł podczas spektaklu w Teatrze Kamienica. Wydawało się, że to reakcja organizmu na permanentny stres. „Było trochę nerwów, ale sytuacja jest już opanowana. Jacek może wrócić do pracy, 12 kwietnia zagra kolejny spektakl", uspokajał dyrektor, Emilian Kamiński. 

Jak ustalił magazyn Flesz w połowie maja aktor ponownie trafił do szpitala. Nie wiadomo, co mu dolega. ,,Jak udało nam się ustalić, stan jest bardzo poważny. Od menedżerki aktora, Barbary Muzyki dowiedzieliśmy się, że odwołał on występy, nagrania i szkolenia, bo czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja", czytamy na łamach magazynu. 

Jacek Rozenek może liczyć na wsparcie najbliższych i byłej żony, która regularnie odwiedza go w szpitalu. W rozmowie z dziennikarzami Małgorzata Rozenek-Majdan nie chciała wypowiadać się na temat stanu jego zdrowia. ,,Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji", mówiła.   

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Andrzejki w klubie The View, Jacek Rozenek
Fot. Mat. promocyjne

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!