Jacek Braciak, Pshemko, serial Brzydula
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Braciak nie zagra w kontynuacji Brzyduli!

Kto zastąpi charakterystycznego Pshemko?

Sabina Zięba 23 lipca 2020 20:00
Jacek Braciak, Pshemko, serial Brzydula
Fot. ONS

Od kilku tygodni wszyscy fani Brzyduli przeżywają ponowną ekscytację kultowym serialem stacji TVN. Wszystko z powodu wznowienia prac nad produkcją i tworzenia kontynuacji historii głównej bohaterki, która swoimi perypetiami bawiła miliony Polaków oraz wzmagała pewność siebie u tysięcy kobiet. Media  od pewnego czasu obiegały informacje o kolejnych gwiazdach dołączających do obsady. Teraz okazuje się, że niestety jedna z najbardziej charakterystycznych postaci znanych z pierwowzoru, nie weźmie udziału w nowych nagraniach. Kto zastąpi Pshemko?

Kto zastąpi Pshemko w „Brzyduli”?

Nikt nie spodziewał się, że po 11. latach na antenę stacji TVN rzeczywiście powróci polska adaptacja amerykańskiego formatu Brzydula Betty. Choć od kilku miesięcy krążyły plotki, że realizacja produkcji ponownie ruszy, dopiero w czerwcu informacje zostały oficjalnie potwierdzone. Od tamtego czasu obsada chętnie dzieli się zdjęciami z planu, a fani z wielkim zaciekawieniem dyskutują się nad tym, jakie przygody tym razem spotkają Ulę Cieplak. Wiadomo, że w rolach głównych ponownie pojawią się Julia Kamińska i Filip Bobek, a także m.in. Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki czy Marek Włodarczyk. Niestety wielkim nieobecnym będzie Jacek Braciak.

Serialowy Pshemko, czyli Wieńczysław Wycior, pracował w domu mody Febo & Dobrzański. Był niezwykle ekscentryczny, a jego niektóre zwroty fani serialu cytują do dziś. Wielu z nich nie może sobie wyobrazić, że w kontynuacji może projektanta zabraknąć. A jednak!

Świat Seriali poinformował: „Aktualnie skupia się na innych projektach i po prostu nie był zainteresowany udziałem w kontynuacji telenoweli”.  Wiele osób nie wierzyło w te zapewnienia, podejrzewając, że aktor nie chce po prostu występować u boku Mai Hirsch, z którą rozstał się w 2014 roku po 12 latach związku (owocem ich miłości jest córka Maria).

Źródło Pudelka podaje jednak: „Nie jest to bynajmniej spowodowane tym, że gra Maja Hirsch, oni nadal są w bardzo dobrych relacjach, wystarczy spojrzeć na Instagram Majki. Kiedy pojawiła się opcja BrzydUli, Jacek miał już podpisane umowy na fabuły. On teraz gra głównie w filmach”. 

Jacka Braciaka ma zastąpić dwóch innych aktorów, Piotr Rogucki i Rafał Mohr, którzy jako Sławomir i Mirosław przejmują w serialu królestwo Pshemko. Świat Seriali przybliża ich sylwetki: „Grany przez Rafała Mohra Miro uwielbia stonowane kolory i czerń, sam natomiast ma być spokojny, powolny, melancholijny i wyjątkowo wredny. Z kolei Sławo, czyli Piotr Rogucki, jest nerwowym i wybuchowym cholerykiem. Bardzo bystry, a jednocześnie uszczypliwy i równie wredny jak jego druga połowa. Uwielbia wszystko, co rzuca się w oczy i świeci - złoto, srebro i neony”. 

Myślicie, że zastępcy sprostają zadaniu i dorównają kultowemu już Pshemko?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Jacek Braciak jako Pshemko w „Brzyduli”

Jacek Braciak, Pshemko, serial Brzydula
Fot. AKPA, Kurkowska

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.