izabella krzan nowa prowadzaca dzien dobry tvn
Fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Izabella Krzan nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie” w duecie z Tomaszem Kammelem

Zastąpiła dziś Marzenę Rogalską

Aleksandra Andrzejak 17 lutego 2021 08:57
izabella krzan nowa prowadzaca dzien dobry tvn
Fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Marzena Rogalska ogłosiła we wtorek na swoim profilu na Instagramie, że podjęła decyzję o odejściu z TVP. Wraz z Tomaszem Kammelem, była jedną z par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Marzenę Rogalską  zastąpiła dziś Izabella Krzan. 

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Oświadczenie

Marzena Rogalska dołączyła do ekipy „Pytanie na śniadanie” we wrześniu 2009 roku. Jej partnerem na ekranie przez wiele lat był Tomasz Kammel. Dziennikarka podczas pracy w TVP, związana była także z różnymi innymi projektami. 

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku, był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. - napisała dziennikarka na swoim Instagramie

Kto zastąpi Marzenę Rogalską w „Pytaniu na Śniadanie”?

Media od wczoraj dywagowały kto dziś rano stanie u boku Tomasza Kammela podczas porannego show. Tuż przed rozpoczęcie programu, na profilu na Facebooku „Pytanie na Śniadanie” pojawiła się następująca informacja:

„Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką - zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem, startujemy w Dwójce o 7.55”, napisano.

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką - zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem,...

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 16 lutego 2021

 

sylwester-marzen-z-dwojka-prowadzacy
Fot. Mat.prasowe

Izabella Krzan nową prowadząca „Pytanie na śniadanie”?

Dziś rano, w programie „Pytanie na śniadanie” u boku Tomasza Kammela stanęła Izabella Krzan. Izabella ma 26 lat. W listopadzie 2016 wygrała konkurs piękności Miss Polonia 2016. Jako reprezentantka Polski wzięła udział w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach, jednak nie zakwalifikowała się do finałowej trzynastki. W 2017 roku została prowadzącą „Lajk!” - cyklu emitowanego w audycji „Pytanie na śniadanie”. Kilka tygodni później została reporterką poranego programu. Izabella była także współprowadzącą „Sylwestra Marzeń 2020” w TVP. Dziś rano pojawiła na miejscu Marzeny Rogalskiej jako nowa prowadząca „Pytanie na śniadanie”. Telewizja TVP nie potwierdziła jednak, że Izabella Krzan zajmie miejsce Marzeny Rogalskiej w porannym programie na stałe.   

Izabella Krzan na Różach Gali 2016
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.