Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
o tym jest głośno

Tak Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński celebrowali dziewiątą rocznicę ślubu! Ukochany podarował jej symboliczny prezent...

Tak małżonkowie spędzili wieczór. Było magicznie!

Marcjanna Maryszewska 29 czerwca 2023 10:04
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński powiedzieli sobie tak 28 czerwca 2014 roku — od tamtego dnia celebrują każdą chwilę spędzoną razem. Tegoroczna rocznica ślubu pary była szczególna... Relacje z tego wyjątkowego dnia mogliśmy obejrzeć na Instagramie prezenterki. Nie zabrakło symbolicznych róż i magicznych wspomnieć — oraz synka, który chętnie dotrzymał rodzicom towarzystwa!

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński — historia miłości

Od lat udowadniają, że ich spotkanie było zapisane w gwiazdach. Poznali się przypadkiem, on zobaczył ją po praz pierwszy w Tańcu z Gwiazdami. "Pomyślałem, że chętnie był się z nią umówił", przyznał w VIVIE!. A ona początkowo nie była pewna tej znajomości... "Dziś myślę, że tak naprawdę dobrze się dobraliśmy, ale na początku związku kompletnie nie wiedziałam, że mój mąż okaże się typowym, upartym, zodiakalnym Baranem. Świetnie się kamuflował (śmiech), a prawda jest taka, że jest po prostu wymagającym partnerem. Doskonale wiem, które tematy są dla niego drażliwe, więc gdybym chciała, to potrafiłabym wkurzyć go jednym słowem" — śmiała się Izabela Janachowska w rozmowie z Party.

ZOBACZ: Brak akceptacji, fala niechęci. Oto historia Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Znaleźli się jednak tacy, którzy co rusz podważają trwałość tej miłości.  Początki byłej tancerki i Krzysztofa Jabłońskiego nie należały wcale do najłatwiejszych. Wielokrotnie wypominano im różnicę wieku — dzieli ich bowiem 27 lat.  Jednak na przekór wszystkim, tworzą nie tylko wspaniałe małżeństwo, ale i rodzinę! Są bowiem rodzicami synka, który przyszedł na świat w 2019 roku. 

Przed ołtarzem stanęli 28 czerwca 2014 roku, a ich ślub okrzyknięto jednym z najdroższych w świecie show-biznesu. Właśnie świętowali dziewięć wspólnych lat...

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński celebrują rocznicę ślubu. Zdjęcia

Celebrację rozpoczęli już dzień wcześniej, z przytupem — bo na tegorocznym koncercie Beyoncé! Artystka wystąpiła na PGE Narodowym w ramach trasy Renaissance World Tour. Izabela Janachowska pochwaliła się wówczas widokiem z loży VIP, w której bawiła się razem z ukochanym i resztą celebrytów... a nawet mężem samej gwiazdy wieczoru, Jayem-Z. "Był z nami większość koncertu, nawet milo się rozmawiało" — napisała gwiazda w odpowiedzi na jeden z komentarzy fanów. 

Jednak już dzień później, dokładnie dziewięć lat po hucznym ślubie, małżonkowie postanowili zostać w domu i nacieszyć się własnym towarzystwem. Relację z tego wyjątkowego wieczoru mogliśmy obejrzeć w mediach społecznościowych ślubnej ekspertki. Najpierw otrzymała od ukochanego wyjątkowy prezent — bukiety złożone ze 108 róż, po jednej na każdy miesiąc spędzony razem jako małżeństwo. "Żono, jesteś moją największą inspiracją i przyjaciółką. Podziwiam Cię od dnia, kiedy się poznaliśmy. Niech nasza miłość trwa wiecznie. Mąż" — napisał Krzysztof Jabłoński w liściku dołączonym do bukietów.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel otwarcie o swojej wierze: „Nigdy nie bałam się wyznawać swoich poglądów”

W tej uroczystej chwili oczywiście towarzyszył im 4-letni synek, który nie odstępował rodziców ani na krok. Razem zjedli kolację przygotowaną przez męża Izabeli, a następnie przeglądali album ze ślubnymi zdjęciami.  

Fot. Instagram: izabelajanachowska

Fot. Instagram: izabelajanachowska

Fot. Instagram: izabelajanachowska

Fot. Instagram: izabelajanachowska

Fot. Instagram: izabelajanachowska

Fot. Instagram: izabelajanachowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.