Iwona Pavlović, 01.07.2008
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
Z Życia gwiazd

Byli razem 19 lat. Mimo rozstania, Iwonę Pavlović z byłym mężem łączą fantastyczne relacje

"Każdemu życzę takiej dobrej relacji. To był piękny rozdział, a teraz mam kolejny", wspomina jurorka

Olga Figaszewska 25 marca 2024 15:49
Iwona Pavlović, 01.07.2008
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Ich małżeństwo zakończyło się po 19 wspólnych latach. Oboje zamknęli rozdział swojego życia, by rozpocząć nowy. Dziś Iwonę Pavlović łączy z pierwszym mężem bardzo dobra relacja. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała więcej o emocjach związanych z rozstaniem i relacjami z Arkadiuszem Pavloviciem.

Iwona Pavlović o relacji z byłym mężem. Kim jest Arkadiusz Pavlović?

A wszystko zaczęło się od tańca. Iwona Pavlović i Arkadiusz Pavlović poznali się na jednym ze zgrupowań. Coś popchnęło ich w swoim kierunku, ale nie od razu połączyło ich gorące uczucie. Z czasem stworzyli duet nie tylko na parkiecie, a także w życiu prywatnym. U swojego boku odnosili największe sukcesy, razem prowadzili szkołę tańca. Iwona Pavlović nie ukrywa, że wiele zawdzięcza pierwszemu mężowi. „Najpierw był taniec, potem pojawiło się uczucie. […] Dużo mu zawdzięczam. To jedna z nielicznych osób, którym nie brakuje cierpliwości. Starannie szlifował nasze układy. Dłubał krok po kroku, żeby wydłubać zwycięstwo”, opowiadała tancerka w jednym z wywiadów.

Zakochani pobrali się w 1989 roku. Jednak po dziewiętnastu latach wspólnego życia, ich drogi się rozeszły, relacja zaczęła wygasać... Nie było między nimi tej iskry i namiętności, a traktowali się po koleżeńsku. „Po prostu nie było między nami tego stanu podgorączkowego, tego błysku. W domu mijaliśmy się obojętnie. Rezygnować z kobiecości, gdy jest się ledwo po czterdziestce? Myślałam, że już tak ma być", opowiadała jurorka Tańca z Gwiazdami w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w 2009 roku.  

Sprawdź też: Ewa Kasprzyk zrugała Dagmarę Kaźmierską po tym, co zrobiła na parkiecie. Nie gryzła się w język

Iwona Pavlović, 10 września 2008
Fot. Kurnikowski/AKPA

Iwona Pavlović, 10 września 2008

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami, 2006 rok
Fot. Palicki/AKPA

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami, 2006 rok

Iwonę Pavlović i Arkadiusza Pavlovicia nadal łączy wspólna praca

Z perspektywy czasu Iwona Pavlović wyznaje, że rozstali się w idealny sposób  – w szacunku i przyjaźni. Wiele par może im tego pozazdrościć. Małżonkowie rozwiedli się w 2008 roku, o czym rozpisywały się wszystkie media. Informacja o zmianach w życiu jurorki Tańca z Gwiazdami zbiegła się w czasie z jej rosnącą popularnością. 

„Moje rozstanie z pierwszym mężem akurat zbiegło się z początkiem mojej rozpoznawalności, więc to był taki łatwy kąsek i każdy się tym interesował”, opowiadała w rozmowie z Karoliną Motylewską.

Iwona Pavlović, 2009
Fot. AKPA

Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami

Dziś Iwonę Pavlović i Akradiusza Pavlovicia łączą bardzo dobre relacje. Mimo rozstania zdarza się, że ich drogi się splatają. W końcu wciąż łączy ich wspólny zawód, bardzo się szanują i podziwiają swoje osiągnięcia. Trenerka każdemu życzy takich kontaktów z byłym partnerem. „Do dzisiaj mamy bardzo dobre relacje z moim byłym mężem. Nie szukamy swojej obecności i kontaktu, natomiast czasami spotykamy się na turniejach tańca. On sędziuje, ja sędziuje albo prowadzę ten turniej. Zawsze przywitamy się i dowiadujemy, co u kogo słychać. Każdemu życzę takiej dobrej relacji, gdzie po 19 latach się rozstajesz i po prostu zamykasz pewien rozdział w życiu, ale też nie wyrzucasz go (całkowicie) ze swojego życiorysu. To był piękny rozdział, a teraz mam kolejny”, mówiła charyzmatyczna jurorka w rozmowie z Karoliną Motylewską dla Jastrząb Post.

Kilka lat temu Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z przeszłości, na którym pozuje z byłym mężem.  Na fotografii widzimy parę w trakcie jednego z konkursów tanecznych. „To zdjęcie powstało tak dawno temu... W innej dekadzie, środowisku, wieku... Pamiętam, jakie miałam wtedy plany i marzenia. Dziś mogę Wam powiedzieć, że bez nich żyje się ciężej, trudniej. Dążmy do swoich celów, działajmy! Szczęście jest drogą”, zwierzała się jurorka tańca z Gwiazdami w osobistym wpisie.

Byli małżonkowie zbudowali swoje życie u boku nowych partnerów. Iwona Pavlović związała się z ukochanym, Wojciechem Oświęcimskim. Z kolei Arkadiusz Pavlović ożenił się wkrótce po rozstaniu i wspólnie z ukochaną doczekał się córki. 

Wszystkim życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj także: Były nierozłączne, ich przyjaźń skończyła się nagle. O konflikcie Dagmary Kaźmierskiej z Edzią huczała cała Polska

Iwona Pavlović, Wojciech Oświęcimski, Viva! 20/2009
Fot. Piotr Porębski

Iwona Pavlović, Wojciech Oświęcimski, Viva! 20/2009

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami, Warszawa, 2024-03-24
Fot. FOTON/PAP

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.