Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przygotowuje się do porodu, a w wolnej chwili... Czy Meghan sama prowadzi Instagrama?

Internauci znaleźli dowód!

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2019 14:50
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Czy księżna Meghan sama prowadzi Instagrama Sussexroyal? Książęca para założyła osobne konto kilka tygodni temu. Na ten moment obserwuje je ponad pięć milionów użytkowników serwisu. Na koncie @sussexroyal co rusz pojawia się jakiś post, prezentujący działalność książęcej pary. Fani dostrzegli jednak, że konto nie jest prowadzone tak, jak dotychczas przyzwyczaili nas do tego członkowie rodziny królewskiej. Czyżby Meghan sama prowadziła oficjalne konto na Instagramie?

Instagram Sussexroyal - kto prowadzi konto Meghan i Harry'ego?

Sama musiała zrezygnować z prowadzenia kont w social mediach za sprawą zasad protokołu. Wiele wskazuje na to, że jednak wciąż pozostaje w kontakcie z przyjaciółmi, ale i fanami na całym świecie. Z pewnością umożliwiło jej to założenie osobnego konta na Instagramie wraz z mężem. Profil Sussexroyal na Instagramie to oficjalny profil książęcej pary Sussex. Sądzono, że podobnie jak w przypadku innych członków rodziny królewskiej, to konto prowadzi zatrudniony do tego pracownik. 

Według teorii wielu fanów, konto Meghan i Harry'ego na Instagramie prowadzi sama księżna! Skąd takie przypuszczenia? Internauci zwrócili uwagę na pewne zwroty, które pojawiają się pod postami książęcej pary. I tak słowo „pieluchy” zapisano pod jednym ze zdjęć używając określenia „diapers”. Tym mianem określa się pieluchy w Stanach Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii znacznie częściej korzysta się ze słowa „nappies”. 

Choć może to być po prostu zbieg okoliczności, to warto wziąć pod uwagę, że w rodzinie królewskiej bardzo dużą uwagę przykłada się do szczegółów, by uniknąć jakiejkolwiek wpadki. To księżna Meghan wprowadziła do rodziny królewskiej powiew nowoczesności i odrobinę amerykańskiego luzu. Nic dziwnego, że fani sądzą, że to właśnie ona wrzuca posty na oficjalne konto @sussexroyal.

Zwłaszcza, że książęca para oprócz krótkiej adnotacji tego, co obecnie robi lub jakich działań się podejmie/podejmuje, pod postem zawsze znajduje się kilka słów od samej Meghan i Harry'ego. A Wy, jak myślicie? Meghan faktycznie prowadzi konto @sussexroyal na Instagramie? 

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!