Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska na pierwszym zdjęciu z malutką Laurą. Fotografia podbiła serca internautów!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 16 maja 2020 09:28
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna i Robert Lewandowscy od ponad tygodnia są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek. 6 maja 2020 roku na świat przyszła ich druga pociecha, Laura.  Zarówno najmłodsza córka, jak i mama są już w domu i w spokoju i radości przeżywają ten cenny dla nich czas. Trenerka tym razem chętnie dzieli się zdjęciami córeczki, dzięki czemu fani gwiazdy mają okazję podziwiać malutką Laurę. Teraz Ania Lewandowska dodała pierwsze wspólne zdjęcie z córką. To z pewnością Was rozczuli!

Anna Lewandowska na pierwszym zdjęciu z Laurą 

Anna Lewandowska przez ostatnie miesiące w oczekiwaniu na dziecko rozczulała internautów fotografiami, na których podkreślała ciążowe krągłości! Widać było, że cała rodzina Lewandowskich nie może doczekać się powiększenia rodziny. Trenerka zaskakiwała fanów kolejnymi pomysłami i dawała przykład innym, że będąc w ciąży wciąż można prowadzić aktywny tryb życia. Dało się zauważyć, że zmiany zachodziły nie tylko w wyglądzie Ani. Wraz z mężem na nowo urządzili swoje mieszkanie, dostosowując je do nowego członka rodziny, który już niebawem miał zagościć w ich domu. Dla bezpieczeństwa zamontowali barierkę na schodach, pokazali nawet, jak wygląda pokój przygotowany dla drugiego dziecka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Nikt nie miał wątpliwości, że Klara nie może się doczekać rodzeństwa, o czym świadczyło zdjęcie dziewczynki w pokoiku, przygotowanym już dla małej Laury. Klara Lewandowska podobno nawet sama wybrała imię dla młodszej siostry! „Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają”, wyjaśniła mama Ani Lewandowskiej, Maria Lewandowska,  w rozmowie z PAP LIFE.

Nic dziwnego, że wspólne zdjęcie Klary z Laurą podbiło serca internautów. Teraz Ania Lewandowska podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem - tym razem sama zapozowała do zdjęcia z córeczką. Na Instastories opublikowała zdjęcie, jak tuli Laurę do piersi.  Ta fotografia jest naprawdę rozczulająca!  

Anna Lewandowska córka Laura
Fot. instagram

Anna Lewandowska córka Laura
Fot. INstagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.