Niektóre warto wziąć sobie do serca!

Gabriela Czernecka 3 sierpnia 2021 14:17

Gdy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, cały świat o niej pisał. Prasa komentowała stylizacje, nowej księżnej, jej sposób bycia, podejście do królewskich tradycji, a analizie poddawano jej gesty czy mowę ciała. Dziś Meghan nie pełni już królewskich funkcji. Nigdy nie ukrywała, że sytuacja w jakiej się znalazła, nie do końca jej odpowiadała. Często zdarzało się jej naruszać królewski protokół, nie przestrzegała obowiązujących zasad i dość otwarcie wyrażała swoje niezadowolenie. Próbowała dokonywać zmian i mocno akcentowała swoją niezależność.

Cytaty księżnej Meghan 

W końcu wraz z mężem postanowiła zrezygnować z pełnienia królewskich obowiązków. I choć Meghan pełniąc obowiązki księżnej miała więcej przeciwników niż zwolenników, to jedno trzeba przyznać - do samego końca pozostała sobą. Nie ma wątpliwości, że ma silny charakter, jest ambitna i zaradna. Oto kilka inspirujących cytatów księżnej Meghan 

Zobacz: Wielka Brytania. Księżna Meghan zlekceważonaprzez Windsorów. Poszło o dzieci

1/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Max Mumby/Indigo/Getty Images
1/7

Księżna Meghan: „Najważniejszym w byciu kobietą-szefem, nieważne czy w biurze czy domu, jest świadomość własnej wartości”

2/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Chris Jackson/Getty Images
2/7

Księżna Meghan: „Ty decydujesz, kim chcesz być i jaka chcesz być. Tworzysz tożsamość, jakiej pragniesz dla siebie”

3/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Dan Istitene - Pool/Getty Images
3/7

Księżna Meghan: „Wciąż jestem tą samą osobą, którą byłam. Mój związek nie definiuje tego, kim jestem”

4/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @ Dominic Lipinski - Pool/Getty Images
4/7

„Sława rodzi wiele możliwości, ale też niesie za sobą wielką odpowiedzialność. Należy mniej ślizgać się na szklanych pantofelkach [Kopciuszka – przyp.red], a mocniej przebijać szklany sufit”

5/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images
5/7

Księżna Meghan: „Pamiętaj, że jesteś wystarczającą wersją samej siebie. Dwa kilogramy mniej nie uczynią cię szczęśliwszą, więcej make-upu nie sprawi, że będziesz piękniejsza”

6/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Max Mumby/Indigo/Getty Images)
6/7

Księżna Meghan: „Możesz dobrze wyglądać i nadal walczyć o równość kobiet”

7/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images
7/7

Księżna Meghan: „To ważne, aby kobiety działały wspólnie. Dzięki wsparciu i inspiracji nabierasz pewności siebie”

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.