Niektóre warto wziąć sobie do serca!

Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2022 10:17

Gdy Meghan Markle wyszła za księcia Harry'ego, cały świat zaczął o niej pisać. W prasie komentowano jej sposób bycia, podejście do królewskich tradycji, stylizacje, poddawano także analizie gesty oraz mowę ciała świeżo upieczonej księżnej. Dziś księżna Sussex nie pełni już królewskich funkcji. Nie ukrywała nigdy, że sytuacja, w której się znalazła, nie odpowiadała jej do końca. Nie raz zdarzało jej się naruszać protokół, nie przestrzegać zasad i otwarcie wyrażać swoje niezadowolenie. Mocno akcentowała swoją niezależność i próbowała dokonywać zmian...

Cytaty księżnej Meghan 

W końcu wraz z mężem postanowiła zrezygnować z pełnienia królewskich obowiązków. I choć Meghan pełniąc obowiązki księżnej miała więcej przeciwników niż zwolenników, to jedno trzeba przyznać - do samego końca pozostała sobą. Nie ma wątpliwości, że ma silny charakter, jest ambitna i zaradna. Oto kilka inspirujących cytatów księżnej Meghan 

Zobacz też: Doria Ragland i Thomas Markle — kim są rodzice księżnej Meghan i jak wyglądają ich relacje z córką?

1/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Max Mumby/Indigo/Getty Images
1/7

Księżna Meghan: „Najważniejszym w byciu kobietą-szefem, nieważne czy w biurze czy domu, jest świadomość własnej wartości”

2/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Chris Jackson/Getty Images
2/7

Księżna Meghan: „Ty decydujesz, kim chcesz być i jaka chcesz być. Tworzysz tożsamość, jakiej pragniesz dla siebie”

3/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Dan Istitene - Pool/Getty Images
3/7

Księżna Meghan: „Wciąż jestem tą samą osobą, którą byłam. Mój związek nie definiuje tego, kim jestem”

4/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @ Dominic Lipinski - Pool/Getty Images
4/7

„Sława rodzi wiele możliwości, ale też niesie za sobą wielką odpowiedzialność. Należy mniej ślizgać się na szklanych pantofelkach [Kopciuszka – przyp.red], a mocniej przebijać szklany sufit”

5/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images
5/7

Księżna Meghan: „Pamiętaj, że jesteś wystarczającą wersją samej siebie. Dwa kilogramy mniej nie uczynią cię szczęśliwszą, więcej make-upu nie sprawi, że będziesz piękniejsza”

6/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Max Mumby/Indigo/Getty Images)
6/7

Księżna Meghan: „Możesz dobrze wyglądać i nadal walczyć o równość kobiet”

7/7
księżna Meghan cytaty
Copyright @Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images
7/7

Księżna Meghan: „To ważne, aby kobiety działały wspólnie. Dzięki wsparciu i inspiracji nabierasz pewności siebie”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.