Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy imię pierwszego dziecka księcia Harry'ego i księżnej Meghan!

Czy przewidywania okażą się słuszne?

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2018 09:55
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski

Na przełomie marca i kwietnia Harry i Meghan zostaną po raz pierwszy rodzicami. Wówczas na świat przyjdzie ich dziecko, którego płeć nie jest jeszcze oficjalnie znana. Od momentu ogłoszenia tej radosnej nowiny, media spekulują na temat imienia, jakie szczęśliwi rodzice zdecydują się nadać swojej latorośli. Według najnowszych informacji, wszystko zostało przesądzone w trakcie świątecznego spotkania z królową Elżbietą II!

Imię i płeć pierwszego dziecka Harry'ego i Meghan

W ostatnim czasie lawinę spekulacji wywołała wielkość brzuszka księżnej Meghan, który dumnie prezentowała w trakcie publicznych wyjść. Twierdzono, że skoro do porodu pozostały jeszcze co najmniej trzy miesiące, jest on wyjątkowo okazały a to z kolei może być dowodem na to, że małżonka księcia Harry'ego urodzi bliźnięta. Pałac Kensington konsekwentnie jednak nie komentował tych sensacyjnych doniesień.

Tuż po tym, jak para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, wśród bukmacherów typowano najczęściej imię Diana (jeśli na świat przyjdzie dziewczynka) oraz Albert lub Karol, jeśli będzie to chłopiec.

Jednak, jak donoszą brytyjskie media, książę Harry i księżna Meghan mieli w trakcie ostatniego, przedświątecznego spotkania z królową Elżbietą II zdradzić, że wiosną zostaną rodzicami dziewczynki i wybrali dla niej imię Victoria - takie samo, jak nosiła praprababka monarchini. Ono też jest obecnie najczęściej obstawiane w zakładach bukmacharskich.

Przeprowadzka Harry'ego i Meghan z pałacu Kensington

Wiadomo również, że para po narodzinach dziecka przeprowadzi się do Frogmore Cottage w Windsor Estate w sąsiedztwie miejsca, w którym w maju tego roku wzięli ślub. Nieoficjalnie ma to związek z konfliktem, w jaki wdali się z księciem Williamem i księżną Kate. Oficjalnie chcą po prostu układać sobie życie w innym miejscu  

Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Fot. Rex Features/East News

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?