Hubert Urbański, VIVA! luty 2017, main topic
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show

Weronika Kostyra 16 marca 2017 19:45
Hubert Urbański, VIVA! luty 2017, main topic
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Teleturniej „Milionerzy” zdobył olbrzymią popularność między innymi dlatego, że stawki, o które walczą zawodnicy, są bardzo wysokie. Czy Hubert Urbański, który utrzymuje publiczność w ciągłym napięciu, także wzbogacił się o fortunę na prowadzeniu show?

 

Ile zarobił Hubert Urbański w Milionerach

Po wielkim powrocie do mediów w zeszłym roku w programie „Agent”, prowadzenie „Milionerów” było kolejnym etapem jego dobrej passy. To show, dzięki któremu Hubert Urbański zyskał popularność w telewizji, nic więc dziwnego, że decyzja o jego wznowieniu po sześciu latach bardzo go ucieszyła. Za pierwszy sezon nowej wersji teleturnieju zarobił 80 tysięcy złotych i ma nadzieję na nakręcenie kolejnych. Jak napisał tygodnik Na żywo prezenter niedawno kupił mieszkanie dla swojej córki, na co przeznaczył część wynagrodzenia. Decyzja producentów o kontynuacji show byłaby dla niego bardzo korzystna.

 

Hubert Urbański
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Nowa edycja teleturnieju od początku wzbudzała duże emocje. Przede wszystkim ze względu na wielki powrót po latach, lecz z biegiem odcinków uwagę zwróciły także oryginalne pytania. Wiele z nich dotyczyło tym razem kultury popularnej, plotek i świata celebrytów, zupełnie inaczej niż w dawnych edycjach, gdzie pytano raczej o wiedzę powszechną.

 

We wczorajszym odcinku po raz pierwszy w tej edycji padło także pytanie za milion złotych. Dotyczyło ono twórczości Stanisława Lema i brzmiało:

 

„Wątróbka z cebulką (...) jest zakąską doskonałą. Aby ją przyrządzić należy kupić samochód i pędzić nim póty, aż się kogoś przejedzie”. To Lem i... A. „Solaris”, B. „Opowieści o pilocie Pirxie”, C. „Dyktanda, czyli...”, D. „Szpital przemienienia”.

 

Zawodniczka z Warszawy nie była jednak pewna odpowiedzi (a był to wariant „C”) i zrezygnowała z gry z wygraną 500 tysięcy złotych. Wcześniej wykorzystała już wszystkie koła ratunkowe, więc nie chciała ryzykować. Mimo to wygrana godna jest pozazdroszczenia.

 

Zobacz także: „Milionerzy” wracają na antenę. Hubert Urbański komentuje: To program mojego życia

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?