Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Ida Nowakowska planuje pierwsze święta z synkiem. „Zawsze było to moim ogromnym marzeniem”

„Chciałabym, żebyśmy my dla niego tworzyli takie przepiękne wspomnienia”

Marta Nawacka 12 grudnia 2021 13:56
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska jest ostatnio niewątpliwie jedną z największych gwiazd TVP. Prowadząca Pytanie na śniadanie oraz You Can Dance – Nowa Generacja od maja spełnia się również w jeszcze jednej roli – została mamą. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia są więc dla małego Maxa pierwszymi w życiu. Tancerka zdradziła, jak zamierza spędzić ten czas.

Ida Nowakowska – życie po urodzeniu dziecka

Od sześciu lat Ida Nowakowska jest żoną Jacka Herndona. Szczęśliwi zakochani w maju tego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Maksymiliana, na którego mówią Max. Chłopiec jest oczkiem w głowie tancerki. Nic więc dziwnego, że prowadząca Pytanie na śniadanie woli nie zatrudniać żadnej niani do opieki nad nim. Z tego powodu Max często pojawia się ze sławną mamą w pracy, a telewizyjne studio nie jest mu obce. Tym bardziej, że Ida Nowakowska nie zwolniła tempa i po porodzie bardzo szybko wróciła do obowiązków zawodowych.

Czytaj też: Ida Nowakowska zabrała synka do pracy na polsko-białoruską granicę. Pokazała twarz chłopca

Ida Nowakowska o pierwszych świętach synka

Zarówno prezenterka TVP, jak i jej mąż, są bardzo wierzący. Święta Bożego Narodzenia mają więc dla nich szczególne znaczenie. Dodatkowo, tegoroczna Wigilia będzie pierwszą w życiu małego Maxa. Ida Nowakowska nie kryje zachwytu i ekscytacji z tego powodu. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak zamierza się przygotować do świętowania. „Wszystko będzie szczególne. Wszystko będzie dla nas pierwszy razem. Jest to dla mnie bardzo metaforyczne. Nawet teraz, jak mówię, że mam synka, i że będę z nim spędzać święta. Jest to dziwne, bo zawsze było to moim ogromnym marzeniem i chcę, żeby te święta były takie wymarzone i perfekcyjne dla nie niego. Bo to nie chodzi o mnie. Chciałabym, żebyśmy my dla niego tworzyli takie przepiękne wspomnienia”, wyznała.

W dalszej części rozmowy wspomniała również o swoim zmarłym ojcu. „Już nie ma mojego taty, ale wiem, że te wspomnienia tworzą ciebie. One dają siłę. I chcę, żeby ta siła dla niego była czymś, co go wzmocni w każdym momencie życia. Nawet jak mnie już na tej kuli ziemskiej nie będzie”, tłumaczyła Ida Nowakowska w rozmowie z Jastrząb Post 

Zobacz także: „Nie mi oceniać innych ludzi”. Ida Nowakowska wypowiedziała się na temat chrzczenia dzieci

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.