Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska o szóstej rocznicy ślubu: „Będzie wyjątkowa”. Zdradza, dlaczego!

Tancerka zdradziła powód

Aleksandra Andrzejak 28 maja 2021 12:57
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska i Jack Herndon niedawno zostali rodzicami. Para wkrótce będzie świętować szóstą rocznicę ślubu? Dlaczego właśnie ta będzie wyjątkowa? Gwiazda zdradziła powód!  

Ida Nowakowska i Jack Henderson: historia związku

Ida Nowakowska po udziale w pierwszej edycji programu You Can Dance wyjechała do USA, by dalej rozwijać swoje umiejętności. To tam poznała swojego ukochanego. Oboje studiowali aktorstwo. Świetnie się rozumieli i uzupełniali. Jednak dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. Jack poprosił Idę o rękę w Warszawie, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Angeles. Przez ostatnie miesiące przygotowywali się do nowej roli. 7 maja Ida Nowakowska i Jack Herndon zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich synek.

Zobacz także: Synek Idy Nowakowskiej ma już prawie 3 tygodnie! Jak ma na imię? A to ciekawe...

Ida Nowakowska, Jack Herndon, Ida Nowakowska w ciąży
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Ida Nowakowska i Jack Herndon: rocznica ślubu

Ida Nowakowska i Jack Herndon będą wkrótce świętować szóstą rocznice ślubu. Gwiazda zdradziła, że ta okazja będzie dla nich wyjątkowa. W rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie wyznała, że to dlatego, że tym razem będą ją świętować w trójkę: „Ta rocznica jest dla nas wyjątkowa. Jest pierwszą, którą spędzimy we troje”.

Zobacz także: Tata Idy Nowakowskiej był dla niej wielkim wsparciem. „Jego nieobecność jest nadal bolesna”

ida nowakowska jack herndon szosta rocznica slubu
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Natomiast w rozmowie z Party, prezenterka czuło opowiadała o tym jakim jej mąż jest wspaniałym ojcem: „Jest najukochańszy! Gdy na niego patrzę, nie mogę powstrzymać łez. Dużo śpi, a w przerwach przytula się i je. Zmieniam mu pieluszkę i znów śpi, ale też stymuluje wzrok, wpatrując się w nasze twarze i czarno-białe, kontrastowe zabawki, które zrobił mu Jack” - mówiła Ida. Niedawno na swoim profilu na Instagramie gwiazda opublikowała wzruszające nagranie, na którym Jack śpiewa synkowi. Możecie je obejrzeć poniżej. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.