Hilary Duff
Fot. instagram@HilaryDuff
O TYM SIĘ MÓWI

Hilary Duff wzięła ślub po dwóch latach związku! Znamy szczegóły

Prywatna ceremonia odbyła się w ogrodzie...

Sabina Zięba 23 grudnia 2019 12:30
Hilary Duff
Fot. instagram@HilaryDuff

Choć Hilary Duff największą popularnością cieszyła się na początku XXI wieku, głównie za sprawą hitu pt. Lizzie McGuire, nadal jest o niej głośno. Wszystko za sprawą mediów społecznościowych, gdzie jest niezwykle aktywna i cały czas utrzymuje kontakt z fanami. Teraz podzieliła się kolejną informacją ze swojego prywatnego życia, bowiem okazało się... że wyszła za mąż!

Ślub Hiarry Duff i Matthewa Coma

32-letnia aktorka związała się z piosenkarzem, autorem tekstów oraz DJ-em Matthewem Comą w 2017 roku. Już rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Banks Violet Bair, czym podzielili się z obserwatorami na Instagramie. Następnie Hilary w maju tego roku przyjęła zaręczyny muzyka. Mimo tego nikt nie spodziewał się, że ślub nastąpi tak szybko!

Para pobrała się w sobotę 21 grudnia w ich domu w Los Angeles. Do samego końca udało im się utrzymać informację o wydarzeniu w tajemnicy, a media napisały o nim dopiero po fakcie. TMZ donosi, że ceremonia odbyła się w ogrodzie i miała niezwykle intymny charakter.

Informator magazynu People z kolei zdradził: „Ślub odbył się w domu. Był mały i cichy. Tylko rodzina i bliscy przyjaciele. Ceremonia rozpoczęła się o zachodzie słońca i odbyła się w domu. Po zakończeniu uroczystości goście wiwatowali. Przyjęcie było w białym namiocie na podwórku. Jej siostra Haylie była również bardzo zaangażowana w przygotowanie do ślubu. Hilary i Haylie są bardzo blisko”.

Zarówno Hilary, jak i Matthew, opublikowali zdjęcie z uroczystości na Instagramie. Widać na nim, że aktorka zdecydowała się na prostą suknię ślubną, bez zbędnych udziwnień. Wiadomo, że zaprojektowała ją Jenny Packham.

Również uważacie, że prezentowała się obłędnie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This.

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.