Heidi Klum, ślub
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli sekretny ślub!

Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Olga Figaszewska 12 lipca 2019 11:51
Heidi Klum, ślub
Fot. East News

Heidi Klum i gitarzysta Tokio Hotel, Tom Kaulitz stanęli na ślubnym kobiercu kilka miesięcy temu! Zakochani ukrywali tą szczęśliwą nowinę przed całym światem. Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza

Ich miłości nikt nie dawał szans. Związek najpopularniejszej niemieckiej modelki z o 16 lat młodszym członkiem grupy Tokio Hotel wywołał niemałe kontrowersje. Heidi Klum i Tom Kaulitz poznali się w ubiegłym roku. Po kilku miesiącach zostali parą, a w grudniu 29-letni muzyk poprosił ukochaną o rękę.

„Powiedziałam „tak”, napisała na Instagramie. Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie. Jak podają zagraniczne media Heidi i Tom wzięli potajemny ślub 22 lutego 2019 roku. Udało im się uniknąć zainteresowania mediów i przez kilka miesięcy utrzymać informację w tajemnicy. Żadne z nich nie skomentowało tych doniesień.

Ale portalowi TMZ udało się do dokumentów, które to potwierdzają. Podobno zakochani postawili na skromną uroczystość, nie zaprosili setki gości. Po ceremonii zaślubin ich rodzina i przyjaciele udali się na obiad do jednej z chińskich restauracji.

Dla Heidi Klum to trzecie małżeńtwo. Wcześniej była związana z aktorem, Riciem Pipino (rozwiedli się w 2002 roku) i piosenkarzem, Sealem (ogłoszenie separacji w styczniu 2012 roku, ślub wzięli 10 maja 2005 roku). Modelka urodziła czwórkę dzieci: córkę Leni (4 maja 2004 roku), będącą owocem związku z Flavio Briatorem, dwóch synów Henry'ego (przyszedł na świat 12 września 2005 roku) i Johana (urodzonego 22 listopada 2006 roku) oraz córkę Lou (przyszła na świat 9 października 2009 roku), owoc małżeństwa z Sealem. 

gwiazdy na pokazach haute couture fall winter 2019 w Paryżu, Heidi Klum, Tom Kaulitz
Fot. Uk Team/REX/Rex Fashion/East News

Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fot. Instagram @heidiklum

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.