Heidi Klum, ślub
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli sekretny ślub!

Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Olga Figaszewska 12 lipca 2019 11:51
Heidi Klum, ślub
Fot. East News

Heidi Klum i gitarzysta Tokio Hotel, Tom Kaulitz stanęli na ślubnym kobiercu kilka miesięcy temu! Zakochani ukrywali tą szczęśliwą nowinę przed całym światem. Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza

Ich miłości nikt nie dawał szans. Związek najpopularniejszej niemieckiej modelki z o 16 lat młodszym członkiem grupy Tokio Hotel wywołał niemałe kontrowersje. Heidi Klum i Tom Kaulitz poznali się w ubiegłym roku. Po kilku miesiącach zostali parą, a w grudniu 29-letni muzyk poprosił ukochaną o rękę.

„Powiedziałam „tak”, napisała na Instagramie. Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie. Jak podają zagraniczne media Heidi i Tom wzięli potajemny ślub 22 lutego 2019 roku. Udało im się uniknąć zainteresowania mediów i przez kilka miesięcy utrzymać informację w tajemnicy. Żadne z nich nie skomentowało tych doniesień.

Ale portalowi TMZ udało się do dokumentów, które to potwierdzają. Podobno zakochani postawili na skromną uroczystość, nie zaprosili setki gości. Po ceremonii zaślubin ich rodzina i przyjaciele udali się na obiad do jednej z chińskich restauracji.

Dla Heidi Klum to trzecie małżeńtwo. Wcześniej była związana z aktorem, Riciem Pipino (rozwiedli się w 2002 roku) i piosenkarzem, Sealem (ogłoszenie separacji w styczniu 2012 roku, ślub wzięli 10 maja 2005 roku). Modelka urodziła czwórkę dzieci: córkę Leni (4 maja 2004 roku), będącą owocem związku z Flavio Briatorem, dwóch synów Henry'ego (przyszedł na świat 12 września 2005 roku) i Johana (urodzonego 22 listopada 2006 roku) oraz córkę Lou (przyszła na świat 9 października 2009 roku), owoc małżeństwa z Sealem. 

gwiazdy na pokazach haute couture fall winter 2019 w Paryżu, Heidi Klum, Tom Kaulitz
Fot. Uk Team/REX/Rex Fashion/East News

Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fot. Instagram @heidiklum

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.