księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Harry publicznie zignorował Meghan! To nagranie wywołało burzę w sieci

Takiego zachowania po synu Diany nikt się nie spodziewał...

Konrad Szczęsny 5 lipca 2019 16:51
księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Przypadek, niefortunny zbieg okoliczności czy celowe działanie? O zachowaniu księcia Harry'ego w trakcie meczu New York Yankees mówi cały świat! Tego dnia wnukowi Elżbiety II towarzyszyła małżonka. Niestety, kamera uwieczniła moment, który – według niektórych – może być przejawem kryzysu w związku pary... 

Nagranie z meczu New York Yankess - Harry ignoruje Meghan

Z pozoru zwyczajne wideo może zrobić naprawdę duże wrażenie na kimś, kto widzi je po raz pierwszy. Książęca para wybrała się w ostatnim czasie na mecz baseballowy z udziałem utytułowanej drużyny New York Yankess. Na nagraniu widać, jak Meghan w pewnym momencie pochyla się w stronę męża i chce mu coś powiedzieć. Ten jednak nawet nie odwraca głowy, mówiąc w tym czasie do innej osoby.

Internauci na Twitterze nie mieli litości dla księcia i stwierdzili, że to popisowy pokaz ignorancji.

„Zawstydzający moment”, „Harry ją zignorował. On jej nie kocha”, „Harry ma gdzieś Meghan!”, „Przecież on ją totalnie zignorował. Chciała mu coś powiedzieć na ucho, a on jej nie słucha”, podkreślali oburzeni.

Być może jednak w ferworze gry, z powodu wielkiego hałasu i emocji, jakie rozgrywka budziła w widzach obecnych na trybunach, Harry po prostu nie usłyszał, że żona coś do niego mówi...

Druga taka wpadka. Zachowanie Harry'ego na obchodach urodzin królowej

Na początku czerwca głośno było o innym zdarzeniu z udziałem pary. Wówczas to kamery uchwyciły moment, w którym książę miał strofować Meghan. Stojący za plecami byłej aktorki na balkonie Buckingham Palace Harry najpierw powiedział coś do niej, zaś gdy ta odwróciła głowę i zaczęła dopytywać, o co chodzi, kazał jej odwrócić się przodem do fotografów i poddanych.

Wyraz twarzy księżnej mówił sam za siebie: według wielu, miała łzy w oczach i czuła się upokorzona!

Czy to zapowiedź kryzysu w związku pary czy jedynie niefortunny zbieg okoliczności?

Feralny moment możesz zobaczyć poniżej  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.