O TYM SIĘ MÓWI

Meghan prawie popłakała się przez Harr'ego w trakcie urodzin królowej?!

Co stało się na słynnym balkonie, w trakcie pozowania do zdjęć?

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 10:03

Nie milkną echa hucznych obchodów urodzin królowej Trooping The Colour, które odbyły się tydzień temu. Były one wyjątkowe z wielu względów, m.in. dlatego, że po raz pierwszy od czasu narodzin synka księżna Meghan pojawiła się publicznie. W sieci krąży jednak nagranie, z którego ma wynikać, że między nią a księciem Harrym doszło do spięcia na słynnym balkonie pałacu Buckingham!

Księżna Meghan omal nie popłakała się - winę ponosi książę Harry?

Na materiale widać, jak na początku wnuk Elżbiety II rozmawia z kimś - prawdopodobnie osoba ta stała z tyłu, wewnętrz budynku. Chwilę później książę mówi coś do swojej małżonki. Ta odwraca się do niego - i to aż dwukrotnie! Następnie, gdy księżna Meghan zwraca się twarzą do poddanych i obiektywów aparatów, ma wyraz twarzy, jakby miała się rozpłakać.

Z kolei Harry wygląda na bardzo niezadowolonego: wydaje się spięty, zdenerwowany i na jego ustach próżno szukać uśmiechu. Są zaciśnięte, jakby wyrażały złość.

Co stało się na balkonie pałacu Buckingham? Spięcie między Meghan i Harrym

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej i specjaliści od protokołu są podzieleni. Jedni twierdzą, że książę miał zastrzeżenia, dotyczące zachowania żony. „Wygląda to tak, jakby chciał powiedzieć do niej „stop”. Inni podkreślają, że księżna nadal ma duży problem z przestrzeganiem zasad protokołu, przez co Harry chciał ją uchronić od spektakularnej wpadki.

„Harry musiał ją poprawić i powiedzieć jej, żeby stanęła twarzą do przodu… W końcu odwróciła się i wyglądała, jakby miała zacząć płakać”, czytamy na profilach w mediach społecznościowych i komentarzach.

Specjaliści od ruchu warg twierdzą natomiast, że książę kazał żonie odwrócić się i powiedział to władczym tonem, którego ona nie lubi.

Czy między małżonkami faktycznie doszło do spięcia czy może to jedynie dopatrywanie się sensacji tam, gdzie jej nie ma?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.