O TYM JEST GŁOŚNO

To te słowa książę Harry wypowiedział do Meghan na balkonie!

Dlaczego niemal doprowadził księżną do płaczu?

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 20:15

Od dwóch dni media na całym świecie komentują filmik, który opublikowany został na Twitterze. Dokumentuje on wymianę zdań między księżną Meghan i księciem Harry'm w trakcie obchodów urodzin królowej, Trooping The Colour, które miały miejsce tydzień temu. Wszyscy zadawali sobie pytanie, co takiego wnuk Elżbiety II powiedział do swojej małżonki, że jej oczy zaszkliły się łzami. Z odpowiedzią przychodzą specjaliści od czytania z ruchu warg!

Specjaliści od czytania z ruchu warg o kłótni Meghan i Harry'ego na balkonie

Na nagrani widać, jak w pewnym momencie książę Harry zwraca głowę w kierunku, z którego musiał dochodzić czyjś głos. Osoba ta prawdopodobnie przebywała wewnętrz pałacu. Następnie wnuk Elżbiety II mówi coś do żony. Ta dwukrotnie odwraca głowę, za pierwszym razem zapewne dopytując, o co chodzi. Krótki dialog, który rozegrał się między małżonkami, wzięli pod lupę specjaliści od czytania z ruchu warg. 

Co książę Harry mówił do Meghan na balkonie?

Za pierwszy razem z jego ust miało paść dosyć enigmatyczne „tak, to prawda” - nie do końca wiadomo, do czego odnosiła się ta kwestia: czy do słów żony czy może niewidocznej na nagraniu osoby. Z kolei za drugim razem wnuk Elżbiety II upomniał małżonkę słowami „odwróć się” - co podejrzewali fani brytyjskiej rodziny królewskiej oraz specjaliści od protokołu. Księżna Meghan ma bowiem wciąż duży problem z przestrzeganiem jego zasad... Na koniec książę Harry miał powiedzieć do niej: „spójrz”. Tu także nie do końca wiadomo, co miała oglądać księżna. 

Zapewne łzy w oczach jej były spowodowane władczym tonem męża – irytację i zacięcie wyraźnie widać na jego twarzy na filmiku krążącym w sieci... Czy to nadinterpretacja czy może zwiastun problemów w związku książęcej pary?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?