księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry uciekł od Meghan! Nie uwierzysz, gdzie i z kim się zaszył...

Małżeństwo pary przechodzi głęboki kryzys?

Konrad Szczęsny 3 sierpnia 2020 15:44
księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Odkąd książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej, wzbudzają jeszcze większe zainteresowanie mediów. W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że małżeństwo przechodzi głęboki kryzys. Wnuk Elżbiety II podobno nie do końca odnajduje się w codziennej rzeczywistości po przeprowadzce do Los Angeles. Miał nawet doznać załamania nerwowego! Według najnowszych informacji, uciekł z domu i zaszył się w ustronnym miejscu na 72 godziny... Z kim?

Harry opuścił Meghan! Gdzie się schronił?

Decyzja ta wydaje się co najmniej sensacyjna. Ma również dowodzić, że związek z byłą aktorką nie wyszedł Harry'emu na dobre, podobnie jak przeprowadzka za ocean oraz zrezygnowanie z pełnienia obowiązków członka brytyjskiej rodziny królewskiej... Brat Williama faktycznie zdecydował się zniknąć na 3 dni  z powodu zmęczenia sytuacją i atmosferą panującą w jego małżeństwie?

Tak twierdzi jeden z australijskich tabloidów – „New idea”. Według jego informacji, „Meghan zmusiła księcia do ucieczki”. Co robił w tym czasie? Osoba z otoczenia pary twierdzi, że... udał się na ściśle tajne przyjęcie dla celebrytów, na którym miał się oddawać uciechom, takim jak spożywanie alkoholu i dobra zabawa.

„Harry ma duszę imprezowicza. Znajomi nie mogli się doczekać, aż się pojawi. Bawił się z towarzystwem, które jest od niego młodsze nawet o 15 lat”, opisuje źródło magazynu.

I dodaje, że książę pełni rolę swoistej maskotki wśród znanych i lubianych!

„On jest świetny i pierwszy do robienia żartów. Można odnieść wrażenie, że gdyby chciał, mógłby bawić się przez trzy dni bez przerwy – a może nawet tak robi. Na imprezach tego typu zwykle nie ma zasięgu w  telefonie komórkowym, więc łatwo jest po prostu wyłączyć się i dobrze się bawić”, mówi znajomy Harry'ego.

Meghan ma Harry'emu za złe zniknięcie

Jak łatwo się domyślić, zachowanie męża nie ucieszyło Meghan. Była aktorka jest głęboko rozczarowana tym, że jego starych nawyków nie udało się całkowicie wyplenić.

„Sądziła, że ​​udało jej się zatuszować reputację Harry'ego jako imprezowego księcia. Przez jakiś czas zachowywał się tak, jak trzeba”, pisze tabloid. „Ale to było tylko kwestią czasu, zanim Harry znudzi się, spacerując jedynie po wynajętej rezydencji, podczas gdy to Meghan rządzi i wydaje polecenia”, podkreśla źródło magazynu.

Czy w plotkach tych jest ziarno prawdy? Australijski brukowiec wcześniej kilka razy ogłaszał ciąże zarówno Meghan, jak i Kate. Żona Harry'ego miała nawet spodziewać się bliźniaków!

Z drugiej strony to nie pierwsza publikacja, w której pisze się o kryzysie w małżeństwie książęcej pary...  

Sensacyjna okładka magazynu „New idea”:

Książę Harry, księżna Meghan, New Idea, magazyn New Idea
Fot. Materiały prasowe

Książę Harry miał ostatnio zniknąć z domu na trzy dni. Zostawił Meghan i Archiego samych:

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, royal tour 2019 Afryka, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Czy małżeństwo Harry'ego i Meghan faktycznie przeżywa głęboki kryzys? Wiele na to wskazuje...

Książę Harry załamanie nerwowe
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.