O TYM JEST GŁOŚNO

Hailey Baldwin potwierdziła w ten sposób, że jest w ciąży z Justinem Bieberem?!

Seria zdjęć wywołała sensację

Konrad Szczęsny 30 listopada 2018 07:56

O tym, że wzięli cichy ślub, dowiedzieliśmy się z mediów. Hailey Baldwin potwierdziła to niedługo później, zmieniając nazwisko w mediach społecznościowych. Od kilku tygodni mówi się natomiast o tym, że modelka i Justin Bieber spodziewają się dziecka. Sensację wywołało jedno zdjęcie, które 22-latka zamieściła w mediach społecznościowych...

Hailey Baldwin jest w ciąży? Modelka i Justin Bieber zostaną rodzicami?

Jeszcze w lutym tego roku idol nastolatek był szczęśliwy u boku Seleny Gomez a już jest po ślubie z inną! Wielu fanów nie może przeboleć faktu, że piosenkarz rozstał się z długoletnią partnerką i znalazł szczęście u innej byłej dziewczyny. Wszystko wskazuje jednak na to, że Justin Bieber i Hailey Baldwin są w sobie szaleńczo zakochani, zaś ślub, który jakiś czas temu wzięli w sekrecie, służy ich relacji.

Idol nastolatek nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego bardzo ważna i zamierza w krótkim czasie założyć własną, właśnie z, jak ją nazywa, „miłością swojego życia”, czyli 22-letnią modelką.

Czy para już spodziewa się potomka?

Niedawno Justin Bieber zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym czule wtula się w małżonkę. Podpisał je „moja mała fasolka”, co wywołało oczywiście falę domysłów i spekulacji.

Co więcej, portale i magazyny relacjonowały, że para wyjątkowo skromnie obchodziła w tym roku niedawne urodziny Hailey Baldwin. Spędzali czas w gronie najbliższych oraz wybrali się na romantyczny długi spacer.

Tym razem temat ciąży powrócił z powodu zdjęcia, które 22-latka opublikowała na Instagramie!

Hailey Baldwin potwierdziła ciążę z Justinem Bieberem?

Modelka zamieściła na Instagramie serię zdjęć z dziećmi. Nie trzeba dodawać, że niektórzy odebrali to jako potwierdzeni krążących w mediach spekulacji. Okazuje się, że jest to celowe działanie ze strony żony Justina Biebera.

„Uwielbiam dzieci. Moje serce jest przede wszystkim przy tych, które potrzebują pomocy. Dlatego też współpracuję z UNICEFEM, żeby zebrać pieniądze na niezbędny sprzęt medyczny, czystą wodę, jedzenie i edukację”, napisała pod zdjęciami Hailey Baldwin i poprosiła fanów o wsparcie akcji.

Zdjęcia zobaczysz w galerii. Czy modelka faktycznie spodziewa się dziecka czy może jedynie igra z mediami?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.