Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber
Z ŻYCIA GWIAZD

Justin Bieber i Hailey Baldwin zostaną wkrótce rodzicami? To już niemal pewne!

Para została przyłapana przez paparazzi w...

Rafał Kowalski 15 stycznia 2019 10:58
Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber

Kiedy w listopadzie ubiegłego roku Justin Bieber potwierdził ślub z Hailey Baldwin, część fanek gwiazdora była w szoku. Myślano bowiem, że to tylko przelotny romans i że piosenkarz wróci do Seleny Gomez. O tym nie ma jednak mowy, a 24-letni kanadyjski wokalista i 22-letnia modelka prawdopodobnie niedługo zostaną rodzicami… Pośród wielu plotek na temat ciąży Baldwin, ostatecznym dowodem mają być zdjęcia z wizyty u lekarza..

Justin Bieber będzie tatą? Dowody

Spekulacje na temat tego, że Justin Bieber i Hailey Baldwin starają się o dziecko po raz pierwszy pojawiły się kilka miesięcy temu, kiedy gwiazdor zapowiedział w internecie, że czeka go rok łask od Boga. „Hailey Baldwin, jesteś miłością mojego życia, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. (…) Swoją drogą, nie planowałem tego, ale mój Boże, to naprawdę wspaniałe uczucie, wiedzieć, że nasza przyszłość jest zabezpieczona. Ten, który znajduje żonę, znajduje dobrą rzecz i otrzymuje łaski od Pana. To rok łask!”, mogliśmy przeczytać w sieci.

Do tego doszły zapewnienia znajomych pary, którzy w rozmowie z amerykańskimi mediami potwierdzali, że Bieber i Baldwin mimo młodego wieku starają się o potomka. „Cieszą się swoją miłością, Justin nie może się już doczekać kiedy zostanie tatą, a Hailey jest otwarta na całkowite zrezygnowanie z kariery dla dziecka”, twierdziło źródło Hollywoodlife.com.

Przed ostatnim dowodem w temacie powiększenie rodziny Bieberów miał być niedawny wpis modelki, w którym ze smutkiem oświadcza, że nie wszystko idzie po jej myśli. Wielbiciele pary zrozumieli post jednoznacznie, jakoby Hailey Baldwin miała problemy z zajściem w ciążę. „Czasami zadajemy sobie pytanie, dlaczego przechodzimy przez tak wiele trudnych sytuacji, zanim wypełni się plan Boży w naszym życiu. Na początku powiedziałem wam, że Bóg jest Bogiem procesu. Właśnie podczas naszych procesów Bóg szlifuje szorstkie krawędzie naszego charakteru i obrzezuje nasze serca”, mogliśmy przeczytać na InstaStories Hailey pod zdjęciem fragmentu Biblii z wyboldowanym tekstem Powód długiego oczekiwania. „Takie prawdziwe”, dodała modelka.

Hailey Baldwin u lekarza – zdjęcia

Najpewniejszym dowodem na to, że wokalista i jego żona zostaną rodzicami ma być jednak przede wszystkim ich zeszłotygodniowa wizyta u lekarza w Los Angeles. Paparazzi przyłapali małżeństwo w drodze do lekarza, prawdopodobnie ginekologa. Czy para usłyszała już radosną nowinę? Wszystko jest możliwe… Podczas, gdy Hailey wyglądała na skupioną i zamyśloną, Justinowi nie schodził uśmiech z ust… Kibicujecie tej parze?  

Hailey Baldwin w drodze do lekarza
Fot. Pap Nation / SplashNews.com/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.