Grzegorz Turnau, sesja Uroda Życia
Fot. Rafał Masłow
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Turnau zdradził płeć dziecka swojej córki i Marka Kondrata!

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 13 grudnia 2018 15:01
Grzegorz Turnau, sesja Uroda Życia
Fot. Rafał Masłow

W marcu tego roku Antonina Turnau i Marek Kondrat powitali na świecie pierwsze dziecko, jednak nie ujawnili, jakiej jest płci. Tę informację zdradził w najnowszym wywiadzie muzyk i ojciec kobiety, Grzegorz Turnau!

Grzegorz Turnau zdradził płeć dziecka Antoniny Turnau i Marka Kondrata

Co prawda dla aktora jest to trzecie dziecko (z poprzedniego małżeństwa ma dwóch synów, Mikołaja oraz Wojciecha), jednak pierwsze w przypadku Antoniny Turnau.

Para do tej pory chroniła swoją prywatność, potwierdzili jedynie, że zostali rodzicami. Zgodnie z oświadczeniem przesłanym do mediów nie życzyli sobie, by tematem publikacji czynić takie szczegóły z ich życia prywatnego, jak imię, płeć czy sposób wychowywania dziecka.

Zdradził to jednak jego dziadek, Grzegorz Turnau! Ze słów artysty wynika, że para w marcu powitała na świecie... dziewczynkę.

Grzegorz Turnau o dziecku Antoniny Turnau i Marka Kondrata

„Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci - nawet ten domowy - to sprawa serio. I muszę pani powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny”, podkreślił muzyk w wywiadzie autorstwa Marty Strzeleckiej dla miesięcznika Uroda Życia.

Narodziny wnuczki odmieniły jego życie o 180 stopni. Grzegorz Turnau zdecydowanie bardziej ceni sobie teraz spokój, ciepło domowego ogniska oraz spędzanie czasu w gronie najbliższych.

„Jeśli tylko mogę, wybieram sytuacje kameralne, bardzo małe grona. Nie wyobrażam sobie dziś, żebym mógł pójść na jakieś wesele i szczerze się na nim bawić”, zaznaczył.

Niestety, imienia córeczki Antoniny Turnau i Marka Kondrata nie zdradził.

Pełny wywiad z Grzegorzem Turnauem przeczytasz w styczniowym numerze miesięcznika Urody Życia,  z Gabrielą Muskałą na okładce, który jest już dostępny w sprzedaży  

Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News

Uroda Życia, okładka 1/2019, Gabriela Muskała
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.