Grzegorz Turnau, sesja Uroda Życia
Fot. Rafał Masłow
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Turnau zdradził płeć dziecka swojej córki i Marka Kondrata!

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 13 grudnia 2018 15:01
Grzegorz Turnau, sesja Uroda Życia
Fot. Rafał Masłow

W marcu tego roku Antonina Turnau i Marek Kondrat powitali na świecie pierwsze dziecko, jednak nie ujawnili, jakiej jest płci. Tę informację zdradził w najnowszym wywiadzie muzyk i ojciec kobiety, Grzegorz Turnau!

Grzegorz Turnau zdradził płeć dziecka Antoniny Turnau i Marka Kondrata

Co prawda dla aktora jest to trzecie dziecko (z poprzedniego małżeństwa ma dwóch synów, Mikołaja oraz Wojciecha), jednak pierwsze w przypadku Antoniny Turnau.

Para do tej pory chroniła swoją prywatność, potwierdzili jedynie, że zostali rodzicami. Zgodnie z oświadczeniem przesłanym do mediów nie życzyli sobie, by tematem publikacji czynić takie szczegóły z ich życia prywatnego, jak imię, płeć czy sposób wychowywania dziecka.

Zdradził to jednak jego dziadek, Grzegorz Turnau! Ze słów artysty wynika, że para w marcu powitała na świecie... dziewczynkę.

Grzegorz Turnau o dziecku Antoniny Turnau i Marka Kondrata

„Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci - nawet ten domowy - to sprawa serio. I muszę pani powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny”, podkreślił muzyk w wywiadzie autorstwa Marty Strzeleckiej dla miesięcznika Uroda Życia.

Narodziny wnuczki odmieniły jego życie o 180 stopni. Grzegorz Turnau zdecydowanie bardziej ceni sobie teraz spokój, ciepło domowego ogniska oraz spędzanie czasu w gronie najbliższych.

„Jeśli tylko mogę, wybieram sytuacje kameralne, bardzo małe grona. Nie wyobrażam sobie dziś, żebym mógł pójść na jakieś wesele i szczerze się na nim bawić”, zaznaczył.

Niestety, imienia córeczki Antoniny Turnau i Marka Kondrata nie zdradził.

Pełny wywiad z Grzegorzem Turnauem przeczytasz w styczniowym numerze miesięcznika Urody Życia,  z Gabrielą Muskałą na okładce, który jest już dostępny w sprzedaży  

Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News

Uroda Życia, okładka 1/2019, Gabriela Muskała
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?