George Clooney
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

George Clooney broni księżnej Meghan! Porównał ją do… Diany

„Historia znowu się powtarza”

Weronika Kostyra 13 lutego 2019 14:54
George Clooney
Fot. East News

Księżna Meghan niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Właśnie spodziewa się pierwszego dziecka, a przez cały czas jest pod wpływem dużego stresu. Okazuje się, że ma przez to problemy ze snem. Wszystko przez złe relacje z ojcem. Thomas Markle opublikował niedawno prywatny list od córki, co kompletnie ją załamało. Już wcześniej Meghan bardzo przeżywała negatywne artykuły na swój temat. Najbardziej przeżywa to, że źródłem tych informacji są jej najbliżsi – ojciec i przyrodnia siostra. Męczące jest też nieustanne zainteresowanie mediów. Była aktorka z dnia na dzień stała się głównym celem fotografów. To naprawdę wiele jak na jedną osobę. W obronę postanowił wziąć ją przyjaciel rodziny, George Clooney.

George Clooney broni księżnej Meghan

Księżna Meghan z dnia na dzień stała się najpopularniejszą osobą na Wyspach Brytyjskich. Chociaż można się było tego spodziewać, nagła sława nieco ją zaskoczyła i przytłoczyła. Ciężarna Meghan jest zmęczona zamieszaniem wokół swojej osoby. Szczególnie teraz woli skupić się na swoim zdrowiu i w spokoju dotrwać do końca ciąży. Tymczasem po publikacji listu atmosfera wokół niej jest jeszcze bardziej gorąca.

Doskonale rozumie to inna gwiazda, George Clooney. Hollywoodzki aktor był jednym z gości na książęcym ślubie Harry’ego i Meghan w maju ubiegłego roku. Teraz podczas wystąpienia w Los Angeles publicznie zaapelował do mediów, by dały spokój Meghan, bo jego zdaniem „zaszczują ją” jak księżną Dianę. Zareagował tak na pytanie, czy zostanie ojcem chrzestnym książęcego potomka. „Bardzo chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan na każdym kroku. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza. Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować. Do mediów wyciekł list od córki do ojca, a wy go wszędzie publikujecie. Meghan jest niesprawiedliwie traktowana. To nieodpowiedzialne zachowanie. Jestem w szoku”, przywołuje jego słowa magazyn Hello!

Myślisz, że jego słowa poskutkują?

Księżna Diana, księżna Meghan, Diana i Meghan
Fot. Wojtek Laski/East News,PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Amal i George Clooney na ślubie Meghan i Harry'ego

Goście na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle: Amal Clooney i George Clooney
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.