Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Bieber przerwał przysięgę na ślubie z Hailey!

Para ujawniła intymne szczegóły swojej uroczystości

Sabina Zięba 16 lutego 2020 13:00
Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber

Gdy wiele osób podejrzewało, że po ponownym rozstaniu z Seleną Gomez, Justin Bieber ma problem z narkotykami, ten zmagał się z boreliozą. To własnie ta choroba powodowała zmiany w jego wyglądzie i problemy z samopoczuciem. Wówczas niezwykłe wsparcie okazała mu Hailey Baldwin, do której postanowił wrócić. Stwierdził, że to właśnie ona jest miłością jego życia. Uczucie przypieczętowali zawarciem związku małżeńskiego, najpierw pod koniec 2018 roku, a następnie oficjalną, wielką uroczystością 30 września 2019 roku. Teraz na światło dzienne wyszły szokujące szczegóły tego wydarzenia.

Szczegóły ślubu Justina i Hailey

Justin Bieber postanowił na swoim kanale na YouTube zamieścić 10-odcinkowy dokument, przedstawiający fanom szczegóły z jego życia. W poszczególnych epizodach mogliśmy zobaczyć m. in. zmagania z ciężką chorobą czy przygotowania do tras koncertowych. Na szczególną uwagę zasługuje jednak odcinek 8. Justin Bieber: Seasons, w którym pokazane są przygotowania do ślubu z Hailey, a także fragmenty uroczystości.

Ich ślub odbył się w ubiegłym roku w Południowej Karolinie. Aż do teraz nie było dokładnie wiadomo, jak się prezentował - para publikowała jedynie wspólne zdjęcia. W dokumencie możemy się przekonać, jak wyglądała kaplica, a także usłyszeć przysięgę małżeńską, która... została przerwana!

Okazuje się, że Justin nie powstrzymał się przed małą dyskusją przed ołtarzem. Gdy urzędnik zaczął: „Na znak i dowód naszej trwałej wiary...”, wokalista powtórzył i zapytał: „Na znak?”, a następnie dodał: „Na znak i dowód... co to znaczy?”. Wówczas wywołał śmiech wśród zebranych gości, a także zaskoczenie na twarzy Hailey Bieber.

Przygotowania do uroczystości

Kamera śledziła zakochanych także podczas przygotowań do pięknego wydarzenia. Wiadomo, że wokalista był zaangażowany w większość decyzji dotyczących wesela. Dyskutowali nad każdą kwestią. Hailey wspominała, że miała wizję weselnego stołu, którą przedstawiła Justinowi, na co ten odparł: „Czy możemy to całkowicie zmienić?”, twierdząc, że byłoby zbyt dużo ozdób, a ludzie nie mogliby się zobaczyć: „Jak mam jeść z tymi kwiatami na twarzy?”.

Widzimy parę również na próbnej kolacji, a także wielkiego dnia w czasie wykonywania makijażu modelki czy ubierania Justina. Słyszymy słowa ojca wokalisty: „Jestem z ciebie dumny”, a także mowę menadżera, Scootera Brauna: „To młody mężczyzna, który wyśmiewał się ze mnie jako dziecko, a teraz stoi przede mną na weselu, zakochując się w kimś, kto jest niezwykły. (...) Widziałem zmianę w Justinie, kiedy Hailey pojawiła się w jego życiu. Uczyniła go lepszym człowiekiem”.

Odcinek kończy się specjalną niespodzianką Justina dla Hailey, czyli jego występem na weselu z piosenką „One Less Lonely Girl”. Widać, że była podekscytowana i szczęśliwa, że ​​jej mąż wykonuje go w tak szczególnym momencie ich życia: „Byłam oszołomiona, jakby to się naprawdę działo na scenie. To było po prostu takie głupie i słodkie”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@newsbaldwin)

Hailey Bieber, Justin Bieber, suknia ślubna
Fot. Instagram @justin bieber

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.